Egipskie all inclusive w aquaparku 🏊♂️🌴 5* hotel w Szarm el-Szejk za 1909 PLN
Do Szarm el-Szejk polecisz z jednego z 10 polskich miast na przełomie listopada i grudnia. Loty czarterowe odbywają się w ramach oferty biura podróży Join UP. W cenie jest podstawowy bagaż.
Na miejscu czeka na ciebie Regency Plaza Aqua Park & Spa – 5* hotel położony w samym sercu Nabq Bay. Obiekt wyróżnia się nowoczesnym parkiem wodnym z aż 6 zjeżdżalniami dla dorosłych i 5 dla dzieci. Goście chwalą pyszne i urozmaicone jedzenie, przyjazny personel oraz przestronne pokoje. Hotel oferuje również zaplecze do uprawiania sportów wodnych, w tym popularnego kitesurfingu. Plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu.
W pakiecie otrzymasz przeloty, transfery lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym pokoju oraz all inclusive obejmującej śniadania, obiady, kolacje i przekąski między posiłkami, a także lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Do dyspozycji gości są liczne baseny (w tym jeden podgrzewany zimą), aquapark, siłownia oraz boiska sportowe.
📅 Termin podróży: 29 listopada – 6 grudnia
✈️ Wylot z: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia
🌞 Biuro podróży: Join UP
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
🏊♂️ Atrakcje: aquapark, 6 basenów, centrum SPA, sporty wodne
Ayia Napa od 1749 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Radom)
Marsa Alam od 2900 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Marsa Alam od 2605 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?