Zobacz drapacze chmur Dubaju 🌆✈️ Tydzień w hotelu z wyżywieniem i basenem na dachu za 2462 PLN 💦😎

2462 PLN Emiraty Arabskie z Krakowa
Przeżyj niezapomnianą przygodę w kosmopolitycznym Dubaju 🌇 Siedem nocy w wygodnym 3* hotelu Citymax Bur Dubai z wyżywieniem to doskonała baza wypadowa do odkrywania tego fascynującego miasta 🏙️ Korzystaj z hotelowego transportu na plażę i do centrów handlowych 🚌 Oferta obejmuje wylot z Krakowa. 🛫
Chcesz zgarniać najlepsze okazje jako pierwszy? 🌍
Nie pozwól, by wymarzona podróż przeszła Ci koło nosa. Zapisz się do alertów, a my wyślemy Ci tylko absolutne perełki: ✈️ sprawdzone loty i 🌴 wakacje w cenach, które inni zobaczą za późno.

Do Dubaju polecisz bezpośrednio z Krakowa w terminie 22 – 29 września. Czeka cię podróż z Flydubai.

Zatrzymasz się w popularnym Citymax Bur Dubai – 3* hotelu położonym w dzielnicy Bur Dubai, około 8 km od słynnego Burj Khalifa i Dubai Mall. Goście chwalą obiekt za dobrą lokalizację, czystość i przyjazną obsługę. Hotel oferuje basen na dachu, siłownię oraz bezpłatny transport do wybranych galerii handlowych i na publiczną plażę. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni indyjskiej i międzynarodowej oraz bar sportowy.

W cenie oferty otrzymujesz przeloty w obie strony, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, śniadania, obiadokolacje, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela na miejscu oraz podstawowe ubezpieczenie. Warto pamiętać o dodatkowej opłacie podatku turystycznego (10 AED, ok 10 PLN za pokój za noc), płatnego bezpośrednio w hotelu.

📅 Termin podróży: 22-29 września
✈️ Wylot z: Krakowa
🌞 Biuro podróży: Best Reisen
💼 Bagaż: podręczny 55x38x20 cm
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel Citymax Bur Dubai
🍴 Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Wakacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 23.01.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Luksusowy wypoczynek w Ras al-Chajma 🌴😎 4* hotel z all inclusive za 3919 PLN
Zjednoczone Emiraty Arabskie z 3 miast 3919 PLN

Luksusowy wypoczynek w Ras al-Chajma

Warto 🔥 Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman w jednej podróży za 1645 PLN ☀️✈️
ZEA + Oman z Warszawy 1645 PLN

Orientalna przygoda na Półwyspie Arabskim

Luksus w centrum Abu Zabi 😎 5* hotel z all inclusive za 4036 PLN 🔥
ZEA z Katowic 4036 PLN

All inclusive w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

✨Na bogato, ale z głową✨🇦🇪 Loty i ⭐⭐⭐⭐⭐hotel w centrum Dubaju za 1964 PLN 😎🌴
Dubaj z Katowic 1964 PLN

Wycieczka w wersji premium w świetnej cenie

Ostatnie godziny wyprzedaży w PLL LOT🚨 Europa od 249 PLN, Azja od 1336 PLN oraz Ameryka od 1804 PLN
Wielka Wyprzedaż w PLL LOT od 156 PLN

Ostatnia szansa na tanie loty od PLL LOT

Tygodniowy relaks w Dubaju 🏙️ Bezpośrednio PLL LOT i 4* hotel z basenem i śniadaniami za 2635 PLN 🔥
Zjednoczone Emiraty Arabskie z Warszawy 2635 PLN

Komfortowa podróż do Dubaju

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?