Fly4free.pl

Dopingujcie naszych skoczków! Loty do Trondheim z Gdańska + wejściówka na zawody za 322 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
322 PLN
Oferta nieaktualna
Skoczek narciarski
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marcin Kadziolka / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skoki narciarskie to jedna z dyscyplin, w których od lat Polacy odnoszą sukcesy. Chcielibyście zobaczyć ich zmagania oraz wspomóc dopingiem na żywo? Zapraszamy do Trondheim!

W podróż do Norwegii wybierzecie się w terminie 10 – 14 marca na pokładzie linii Wizz Air. Skoki odbywać się będą 11 i 12 marca, zatem spokojnie zdążycie ze wszystkim, tak by pojawić się na zawodach oraz trochę pozwiedzać.

Przed wyjazdem koniecznie kupcie wejściówkę na zawody. Najtańsze bilety na miejsca stojące zaczynają się od 200 NOK (84 PLN) i dostępne są przez stronę internetową organizatora.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Gdańska
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny

Podróż238 PLN + 84 PLN

Gdańsk – Trondheim – Gdańsk >>
Trondheim loty

Wejściówkę na zawody w cenie od 200 NOK (około 84 PLN) zarezerwujecie na stronie rawair.com

Wejściówka na zawody

Hotel302 PLN/noc

W Trondheim zatrzymajcie się pensjonacie Jarlen. Znajduje się on w samym centrum miasta i będzie doskonałą bazą wypadową.

Hotel w Trondheim

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Trondheim?

Zawody odbywać się będą na skoczni w pobliski Granasen, gdzie łatwo dojedziecie komunikacją publiczną. W środę odbędzie się konkurs drużynowy, natomiast zmagania indywidualne będziecie mogli zobaczyć w czwartek.

Korzystając z okazji warto również pozwiedzać okolicę: w Trondheim zobaczcie przystań, twierdzę Kristiansen, katedrę Nidarosdomen, pałac arcybiskupa, most Bybrua oraz zabytkową dzielnicę Bakklandet. Jak widzicie, poza zawodami w skokach narciarskich nie będziecie się tam nudzić!

Domki w Trondheim
Foto: Jelena Safronova / Shutterstock
Brama miasta
Foto: PhotoVisions / Shutterstock
Skoczek w locie
Foto: Tyler Olson / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W Norwegii będziecie mogli korzystać z roamingu oraz danych komórkowych bez dodatkowych opłat.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie ze zniżek od regularnych cen lotów Wizz Air i innych usług. Jego roczny koszt wynosi od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • Zabierzecie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »