Ależ podróż! Czerwcowy tydzień na Seszelach za 2849 PLN. Loty z Warszawy + noclegi
Niezapomniane widoki na (być może) najpiękniejszej plaży świata – Anse Source d’Argent, szansa na zobaczenie żółwi olbrzymich w ich naturalnym środowisku oraz niespieszny, spokojny „chill” na plaży. Chcielibyście w przyszłym roku sączyć drinki z kokosa w rajskiej scenerii? Zaplanujcie zatem swoją wycieczkę na Seszele w doskonałej cenie.
W podróż do Afryki wybierzecie się w terminie 15(16) – 23 czerwca. Wylot zaplanowano z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, a w podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Stambule.
Na Seszelach zatrzymajcie się w pensjonacie Forest Lodge. Na miejscu czekają na was przestronne (48 m²), w pełni wyposażone apartamenty typu studio.
Termin podróży: 15(16) – 23 czerwca
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament typu studio
Koszt tygodniowej wycieczki na Seszele to 2894 PLN, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1374 PLN/2 osoby/pobyt
Zarezerwujcie dla siebie noclegi w Forest Lodge Guest House za 1374 PLN/tydzień.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć na Seszelach?
Ten niewielki, wyspiarski kraj położony na Oceanie Indyjskim to idealne miejsce na spokojny wypoczynek z dala od zgiełku i cywilizacji. Wyobraźcie sobie szerokie plaże z białym piaskiem, turkusową wodę w zatokach oraz rosnące wokoło palmy kokosowe – brzmi jak początek udanego urlopu?
Wielbiciele pływania, nurkowania oraz snorkelingu z pewnością nie wrócą zawiedzeni – w tym celu polecam wam wizytę na plaży Anse Intendance na Mahe. Macie ochotę na błogie lenistwo nad wodą? Odwiedźcie wspaniałe na plaże Takamaka i Baie Lazar. Prawdziwą perełką będzie wycieczka na Anse Source d’Argent – prawdopodobnie najładniejszą plażę archipelagu, a może i jedną z najładniejszych na świecie.
Chcielibyście nieco pozwiedzać? Odwiedźcie założony ponad 100 lat temu ogród botaniczny w Victorii, który z pewnością zrobi na was wrażenie. Lokalna kuchnia? Seszele to świetne miejsce, by spróbować świeżych owoców morza. W tym celu wam wizytę w lokalu Del Place Bar and Restaurant.
Zarzis od 2375 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Monastir od 1715 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Kemer od 1964 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?