Czerwiec na Półwyspie Helskim: noclegi w Willi Horyzont za 224 PLN/pokój
„Hel(lo)” czy „go to Hel(l)”? 😀 Półwysep Helski jest nazywany przez wielu końcem (lub jak kto woli – początkiem) Polski. Odwiedźcie słynne fokarium, zobaczcie panoramę okolicy z latarni morskiej oraz dowiedzcie się nieco o historii w Muzeum Obrony Wybrzeża.
Willa Horyzont, w której się zatrzymacie, położona jest w miejscowości Hel, niedaleko plaży, Fokarium, Muzeum Rybołówstwa i latarni morskiej. Obiekt oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania, ogród oraz darmowy prywatny parking. Do waszej dyspozycji będzie także ekspres do parzenia kawy i herbaty.
„Wspaniały pobyt. Podobało nam się wszystko: obsługa, wyposażenie pokoi, świetna lokalizacja: blisko na plażę, do zatoki, do centrum, do lasu. Klimat tego miejsca i cały Hel niesamowity. Byliśmy już drugi raz w tym roku w Willi Horyzont i jeszcze nie raz wrócimy. Polecamy z całego serca!” – rekomenduje użytkowniczka portalu Booking.
Hotel224 PLN/noc
Zarezerwujcie pobyt w Willi Horyzont za 224 PLN za noc. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, telewizor oraz sprzęt do prasowania.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć na półwyspie?
Jednym z najpiękniejszych miejsc w Helu jest ulica Wiejska, gdzie znajdziecie liczne ryglowe i ceglane domki rybackie oraz całe mnóstwo restauracji, barów i kawiarni, w których możecie skosztować tradycyjnej kuchni – polecam wybrać się do restauracji Kutter.
„Pyszna rybka, najlepsze piwo z wiśnią na całym półwyspie i fantastyczna, uśmiechnięta obsługa! Z okazji dnia kobiet otrzymaliśmy niespodziankę w postaci pysznego deseru – jak zawsze kucharz potrafi miło zaskoczyć.” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.
Będąc na półwyspie, musicie zobaczyć stanowisko artyleryjskie Schleswig-Holstein o kalibrze 406 mm – to największa nadbrzeżna bateria artyleryjska na świecie. Obiekt jest elementem Muzeum Obrony Wybrzeża. Placówka muzealna prowadzona jest przez pasjonatów helskich militariów.
Wyjazd nad morze z dziećmi? Największą atrakcją dla najmłodszych turystów jest słynne fokarium, czyli Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Obiekt ten w doskonały sposób przybliża, jak żyją i funkcjonują w naszym morzu foki. Widowiskowe karmienie odbywa się o 9:30, 11:00, 12:30 i 14:00. Bilet kosztuje jedynie 5 PLN!
Hurghada od 2626 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Radom)
Zakynthos od 2599 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa Brava od 2264 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?