Fly4free.pl

Czarnogóra na długi czerwcowy weekend (Boże Ciało) w świetnej cenie 299 PLN. Bezpośrednie loty z Poznania z dużym bagażem!

299 PLN
czarnogóra
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co powiecie na spędzenie początku czerwca na Bałkanach? Jeżeli lubicie słoneczną pogodę, zapierające dech w piersiach widoki oraz relaks nad morzem – ruszajcie do Czarnogóry, korzystając z bezpośredniego połączenia z dużym bagażem w świetnej cenie.

Doskonała okazja na tani przelot do pięknego i słonecznego kraju. W podróż na Bałkany wybierzecie się w terminie 3 – 10 czerwca, korzystając z wygodnego, bezpośredniego połączenia realizowanego na pokładzie samolotu PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Pamiętajcie, że podróżując do Czarnogóry musicie wcześniej wykonać test na koronawirusa.

Termin podróży: 3 – 10 czerwca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotelod 139 PLN/2 osoby/noc

W Budvie proponuję wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym pensjonacie Guest House Vila Slavica. Poza zakwaterowaniem w nowocześnie urządzonych pokojach będziecie mieli stamtąd wspaniałe widoki na morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może noclegi w okolicach słynnej Zatoki Kotorskiej? Grotta di Nicola to klimatyczny, elegancki pensjonat, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 53 PLN/doba

Samochód w podróży oznacza niezależność. Skorzystajcie z niskich cen wypożyczenia i zajmijcie się tym tuż po wylądowaniu w Podgoricy.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Ze względu na swoją niewielką powierzchnię oraz nagromadzenie ciekawych atrakcji, Czarnogóra stała się jednym z najpopularniejszych krajów do wypoczynku w rejonie Adriatyku. Tygodniowy pobyt oraz czerwcowy termin to gwarancja, że uda wam się odkryć jej najciekawsze zakątki.

Zwiedzanie proponuję zacząć od Kotoru wraz z pobliską zatoką. Według wielu podróżników to najpiękniejsze miejsce w całej Czarnogórze. Powinniście koniecznie zobaczyć tamtejszą starówkę z jej wszystkimi atrakcjami: katedrą św. Tryfona, Bramą Morską, Pałacem Namiestnika Wenecji i centralnym placem, gdzie znajduje się mnóstwo restauracji.

Budva to najstarsze miasto na wybrzeżu Czarnogóry i modny kurort wakacyjny – na miejscu nie zabraknie pięknych widoków, rozrywek oraz imprez. W pobliżu znajduje się Sveti Stefan – malownicze miasteczko położone na wyspie, które ze stałym lądem połączona jest jedynie groblą (regularnie znikającą pod wodą w czasie przypływów).

Macie ochotę na nieco błogiego lenistwa nad morzem? Czarnogóra to także malownicze plaże oraz wspaniałe wybrzeże Adriatyku. Jeżeli lubicie relaks nad wodą, odwiedźcie koniecznie Dobrec, Petrovac oraz Plavi Horizonti.

Foto: S-F / Shutterstock
Foto: biggunsband / Shutterstock
Foto: canadastock / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Czarnogóry, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem przyjęcia pełnego cyklu szczepień lub okazaniu negatywnego wyniku testu (PCR lub antygenowego) wykonanego nie później niż 48 godziny przed planowaną podróżą.

  • Aktualne restrykcje i ograniczenia w Czarnogórze, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Sprawdźcie porady, jak dojechać z lotniska w Podgoricy do centrum miasta.

  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróżowania po Czarnogórze znajdziecie na naszym forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »