Tanie czarterowe loty do Goa z Katowic za 1899 PLN! (z dużym bagażem)
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Słoneczny wypoczynek w pełnej krasie! Szukasz pomysłu na kolejny egzotyczny wyjazd? Ruszaj do wspaniałego Goa, gdzie znajdziesz piękne plaże oraz doskonałe warunki do relaksu nad wodą.
Do Indii udasz się z Katowic w terminie 2 – 14 marca. W obie strony będziesz podróżować czarterową linią Enter Air (z międzylądowaniem w ZEA). Na wycieczkę zabrać możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.
Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny (do 5 kg) + rejestrowany (do 16 kg)
Ważne!
Wizę do Indii można wyrobić online, a czas przetwarzania wniosku wynosi co najmniej 3 dni!
Hotel od 75 PLN/2 osoby/noc
W okolicach Goa zatrzymaj się w 4* Hibis Hotels and Resorts. Obiekt znajduje się w pobliżu plaży i będzie doskonałym wyborem na relaks.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Marsa Alam od 2156 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 1942 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Monastir od 2128 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?