Fly4free.pl

Okazja! Boże Ciało w Czarnogórze – czarterowe loty (z bagażem) z Warszawy za 299 PLN

299 PLN
budva z lotu ptaka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ajan Alen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowani? Do biegu, gotowi, start! Mam dla was szybką ofertę, dzięki której za równy tydzień znajdziecie się nad Morzem Adriatyckim. Skorzystajcie z okazji i podarujcie sobie odrobinę relaksu na plażach Becici i Slovenska. Słoneczny wypoczynek w Czarnogórze – prawda, że brzmi zachęcająco?

Do stolicy Czarnogóry udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładzie wyczarterowanego samolotu linii PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Jak wspomniałem na wstępie, do Podgoricy podróżować będziecie za tydzień, w terminie obejmującym popularne Boże Ciało (3 czerwca). Do kraju wrócicie po tygodniu spędzonym nad Morzem Adriatyckim (10 czerwca).

Termin podróży: 3 – 10 czerwca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotelod 261 PLN/2 osoby/noc

W Budvie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Dolcevita, który znajduje w sąsiedztwie parku wodnego oraz plaży Slovenska. Wszystkie hotelowe pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor oraz łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli nie macie problemu z wydaniem nieco większej sumy na zakwaterowanie, to wybierzcie pobyt w 4* hotelu Ponta Nova, który znajduje się w odległości kilku minut spacerem od plaży Becici. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, łazienkę z prysznicem oraz balkon z widokiem na morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Czarnogórze

Na początku czerwca w Budvie panować będą doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku. Spodziewajcie się temperatury w granicach 26 stopni Celsjusza – gwarantuję wam, że ta odczuwalna będzie znacznie wyższa.

Zapewne zastanawiacie się, w jaki sposób dostać się z lotniska nad wybrzeże Morza Adriatyckiego? Nie będzie to takie trudne, jak się wydaje. Ze stolicy Czarnogóry do Budvy w ciągu dnia kursuje wiele autobusów – czas przejazdu wynosi 1h i 30 minut – a za bilet zapłacić będziecie musieli ok. 4 EUR (ok. 18 PLN).

Przed szczytem sezonu w najstarszym czarnogórskim mieście nie natraficie na tłumy, dzięki temu wypoczynek będzie należał do przyjemnych. W Budvie i okolicy natraficie na wiele plaż, na których będziecie mogli zażyć kąpieli słonecznych oraz tych w Morzu Adriatyckim. Moja rekomendacja? Relaks na plażach Becici i Slovenska – obie będziecie mieli pod przysłowiowym nosem – gdyż w ich sąsiedztwie znajdują się oferowane przeze mnie hotele.

Foto: emperorcosar / Shutterstock
budva widok z lotu ptaka
Foto: Tjasa Razinger / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Czarnogóry, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem przyjęcia pełnego cyklu szczepień lub okazaniu negatywnego wyniku testu (PCR lub antygenowego) wykonanego nie później niż 48 godziny przed planowaną podróżą.

  • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia w Czarnogórze, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Sprawdźcie, jak dojechać z lotniska w Podgoricy do centrum miasta.

  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży po Czarnogórze znajdziecie na naszym forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wjazd do Czarnogóry możliwy jest tylko za okazaniem na granicy:- negatywnego wyniku testu PCR sprzed max 72 godz. (licząc od godziny pobrania wymazu)więc... jak to w końcu jest, a u was info ze również antygenowy...https://www.gov.pl/web/czarnogora/aktualne-warunki-wjazdu-na-terytorium-czarnogory
one3, 27 maja 2021, 14:39 | odpowiedz
Cześć, informację mamy prosto ze strony organizacji rządowej (Vlada Crne Gore) --> https://www.facebook.com/VladaCrneGore/posts/1364106557275125  
one3 Wjazd do Czarnogóry możliwy jest tylko za okazaniem na granicy:- negatywnego wyniku testu PCR sprzed max 72 godz. (licząc od godziny pobrania wymazu)więc... jak to w końcu jest, a u was info ze również antygenowy...https://www.gov.pl/web/czarnogora/aktualne-warunki-wjazdu-na-terytorium-czarnogory
Paweł Iwanczenko, 27 maja 2021, 15:15 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Post z 10 marca...
Paweł Iwanczenko Cześć, informację mamy prosto ze strony organizacji rządowej (Vlada Crne Gore) --> https://www.facebook.com/VladaCrneGore/posts/1364106557275125  
one3 Wjazd do Czarnogóry możliwy jest tylko za okazaniem na granicy:- negatywnego wyniku testu PCR sprzed max 72 godz. (licząc od godziny pobrania wymazu)więc... jak to w końcu jest, a u was info ze również antygenowy...https://www.gov.pl/web/czarnogora/aktualne-warunki-wjazdu-na-terytorium-czarnogory
one3, 27 maja 2021, 15:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »