Fly4free.pl

HIT! Tygodniowa wycieczka do Czarnogóry za jedyne 195 PLN! Loty z Wrocławia + noclegi nad Adriatykiem

167 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

„Spłukani” po tegorocznych wakacjach nie planowaliście już żadnych wyjazdów w tym roku? Nie warto odkładać marzeń na później – zwłaszcza, gdy trafia się taka okazja. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie supertaniej propozycji wypoczynku w Czarnogórze i złapcie trochę słońca nad Adriatykiem płacąc za tygodniowy wyjazd… niecałe „dwie stówki”!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Na wycieczkę do Czarnogóry polecicie na zakończenie tegorocznego sezonu turystycznego, w terminie 23 – 30 października. Czeka was bezpośrednia podróż z Wrocławia, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Rozkładowy czas lotu zaplanowany został na 1:45h.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym hostelu kraljica Snežna – niech jednak nie zwiedzie was jego nazwa. Na miejscu zakwaterowani będziecie w komfortowym apartamencie z prywatną łazienką, a najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu. Z lotniska w Podgoricy do Sutomore, gdzie znajduje się wybrane przeze mnie miejsce zakwaterowania dojedziecie bez problemu pociągiem.

Termin podróży: 23 – 30 października
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie zaledwie 195 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie tej okazji!

Hotel280 PLN/2 osoby/pobyt

W hostelu „kraljica Snežna” czeka na was apartament z prywatną łazienką, balkonem, dużym łóżkiem, klimatyzacją oraz dostępem do bezpłatnego WiFi – słowem, wszystko, czego trzeba do udanego pobytu!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 40 PLN/doba

Chcecie poruszać się niezależnie? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu, korzystając z niskich cen wynajmu po głównym turystycznym sezonie.

Co zobaczyć w czasie wycieczki?

Miasto Sutomore, gdzie znajduje się wybrane przeze mnie miejsce zakwaterowania, to nowoczesna turystyczna miejscowość położona nad Zatoką Sutomorską, nieopodal Baru (7 km). Największym atutem miasta jest plaża, która ma prawie 1300 metrów. W okolicy warto obejrzeć kilka zabytków z pięknie położonymi ruinami weneckiej twierdzy Haj-Nehaj i kościołem św. Tekli na czele.

Ze względu na swoją niewielką powierzchnię, Czarnogóra to kraj, który będziecie mogli „liznąć” niemal w całości za jednym razem – zwłaszcza, jeżeli zdecydujecie się również na wypożyczenie samochodu. Wybierzcie się do Kotoru, aby zobaczyć tamtejszą słynną zatokę oraz odwiedźcie Budvę – znany kurort oraz najstarsze miasto kraju. Gorąco rekomenduję wam również małą wycieczkę w okolice urokliwego Sveti Stefan – maleńkiego miasteczka, które ze stałym lądem połączone jest tylko niewielką groblą, regularnie znikającą pod wodą w czasie przypływów.

czarnogóra budva
Foto: Tjasa Razinger / Shutterstock
Foto: givaga / Shutterstock
Foto: Kiev.Victor / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Każda osoba wybierająca się do Czarnogóry musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa (może być antygenowy), zaświadczenie o przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 lub zaświadczenie, że jest się tzw. ozdrowieńcem (maksymalnie 180 dni od pozytywnego testu).

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Na naszym forum znajdziecie dużo praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Czarnogóry.

  • Przeczytajcie relację z podróży do Czarnogóry, napisaną przez naszą czytelniczkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »