Fly4free.pl

Cyber Monday w Wizz Air: do 25% zniżki na wybrane loty, Wizz Flex za 5 PLN

25%
Oferta wyprzedana
Samolot
Foto: Giannis Papanikos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie załapaliście się na promocje z okazji Black Friday? Nic straconego! W Wizz Air trwa właśnie specjalna promocja z okazji Cyber Monday: zarezerwujcie swoje podróże w obniżonej cenie i zacznijcie planować kolejny urlop!

Promocja potrwa do 23:59 30 listopada 2020 r. – zatem zalecam nie zwlekać z rezerwacjami. Bilety w obniżonych cenach (do 25 proc.) mogą zakupić zarówno członkowie Wizz Discount Club, jak i osoby nie będące członkami klubu zniżkowego. Pamiętajcie, że obniżka dotyczy ceny podstawowej, a nie podatków i opłat.

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych propozycji w obniżonych cenach – biletów oczywiście jest dużo więcej, dlatego zachęcam do samodzielnego przeglądania systemu rezerwacyjnego Wizz Air.

Hotel228 PLN/noc

Wybieracie się do Rzymu? Zarezerwujcie dla siebie noclegi w 4* hotelu Generator Rome.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lizbonie wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu znanej sieci Mercure za 224 PLN/pokój.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Więcej o Wizz Flex:

Wizz Flex pozwala na elastyczne zarządzanie rezerwacją biletów – między innymi umożliwiając zmianę lotu online bez konieczności uiszczenia dodatkowej opłaty. Poniżej garść praktycznych informacji:

 • usługę można wykupić tylko podczas tworzenia nowej rezerwacji (nie ma możliwości dodania jej do już kupionych biletów);
 • usługa nie obejmuje możliwości zmiany nazwiska pasażera;
 • nie ma możliwości wykupienia Wizz Flex dla rezerwacji grupowych;
 • w ramach Wizz Flex możecie zmienić datę, godzinę i trasę swojego lotu;
 • zmiany w rezerwacji muszą być dokonane najpóźniej 3 godziny przed planowaną godziną odlotu;
 • opłata za zmianę lotu nie zostanie pobrana – będziecie jednak musieli dopłacić ewentualną różnicę, jeżeli cena nowego biletu będzie wyższa od ceny biletu pierwotnego;
 • w przypadku anulowania rejsu przez pasażera, nie ma zastosowania opłata za anulowanie rezerwacji/niewykorzystane miejsce, a środki zostaną zwrócone w formie punktów na Konto Wizz (zwrotowi nie podlega jednak opłata za usługi Wizz Flex oraz Wizz Discount Club).
Przydatne informacje
 • W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

 • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie ze zniżek od regularnych cen lotów Wizz Air i innych usług. Jego roczny koszt wynosi od 30 EUR.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »