więcej okazji z Fly4free.pl

4 dni na Costa Blanca za 367 PLN (loty z Gdańska do Alicante + hotel)

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
367 PLN
Alicante widok na wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotolupa / Shutterstock.com

(Aktualizacja) Wybierzcie się na kilka dni na hiszpańskie wybrzeże. Już teraz możecie zarezerwować pakiet, w skład którego wchodzą loty do Alicante oraz zakwaterowanie przy plaży na cały okres pobytu.

Podsumowanie oferty

367 PLN / osoba (734 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Alicante (28 listopada - 2 grudnia) za 260 PLN / 2 osoby (130 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Mio Cid za 474 PLN / 2 osoby / 4 noce (237 PLN / osoba)
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Ważne!

Osobom podróżującym od 1 listopada bieżącego roku bezpłatnie będzie przysługiwał tylko i wyłącznie 1 mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Więcej na temat zmian w polityce bagażowej w linii lotniczej Ryanair przeczytacie w tym artykule »

Mio Cid to urządzony w średniowiecznym stylu hotel w Cabo de Huertas w Alicante. Pokoje mieszczą się wokół odkrytego basenu i oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację oraz taras z widokiem na morze lub ogród. Plaża La Almadraba oddalona jest od hotelu o 200 metrów, a plaża La Albufereta – o 400 metrów.

Skorzystajcie z atrakcyjnych cen i wypożyczcie samochód na lotnisku. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance.com nie będziecie musieli martwić się o auto w trakcie jazdy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »