Fly4free.pl

Lato: city break w Wiedniu za 309 PLN. Loty z Warszawy i 2 noclegi w 3* hotelu

309 PLN
Oferta wyprzedana
wieden palac
Foto: LaMiaFotografia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na krótką wycieczkę do stolicy Austrii. Przemierzając Wiedeń wzdłuż i wszerz natraficie na wiele ciekawych miejsc: kościół Wotywny, palmiarnię Schonbrunn, Heldenplatz, budynek ratuszu miejskiego, Opery, Belwederu czy Pałac Schönbrunn – zapowiada się aktywne pożegnanie lata.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do stolicy Austrii udacie się w dogodnym terminie, obejmującym ostatni weekend lata (18-20 września). Podróżować będziecie z podwarszawskiego lotniska w Modlinie na pokładzie samolotu linii Ryanair z małym bagażem podręcznym.

W Wiedniu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Geblergasse, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Alser Straße, z której w nieco ponad 20 minut dojedziecie do centrum miasta.

Termin podróży: 18 – 20 września
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty oraz 2 noclegi w hotelu na miejscu zapłacicie tylko 309 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel375 PLN/2 osoby/2 noce

W stolicy Austrii zatrzymacie się dwuosobowym pokoju z łazienką w 3* hotelu Geblergasse, który znajduje się w spokojnej i cichej dzielnicy Hernals.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Letni weekend w Wiedniu

Dwa dni powinny wam w zupełności wystarczyć na odwiedzenie największych atrakcji stolicy Austrii, a tych jest naprawdę sporo. Historyczne centrum miasta (wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO) z klimatycznymi kamienicami i charakterystyczną, gotycką Katedrą św. Szczepana, Pałac Schönbrunn wraz z otaczającymi go pięknymi ogrodami, imponujący kompleks Hofburg Vien, Wiedeńska Opera Narodowa czy Belweder, to tylko niektóre z nich. Zapierającą dech w piersiach panoramę miasta będziecie mogli podziwiać z liczącej nieco ponad 250 metrów Wieży Dunaju.

Miasto posiada także rozbudowany i nowoczesny system komunikacji publicznej. Do wyboru będziecie mieli metro, tramwaje czy autobusy. Polecam wam skorzystanie z metra, jako najszybszego środka transportu. Za bilet ważny 72 godziny zapłacicie 17.10 EUR. Więcej przydatnych informacji znajdziecie na naszym forum.

wieden park
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
wieden shonbrunn pałac
Foto: canadastock / Shutterstock
Przydatne informacje
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »