City break w Toskanii 🇮🇹 Loty do Pizy + hotel za 579 PLN 😍
Styczniowy wypad do słynnej Toskanii 🇮🇹 Krótki, ale intensywny city break w Pizie to świetna okazja, by zobaczyć słynną Krzywą Wieżę i odkryć uroki tego włoskiego miasta 🏛️ Pakiet obejmuje przeloty i noclegi w hotelu ✈️ Idealna propozycja na zimowy weekend we dwoje 🥂
Do Pizy polecisz z Wrocławia w styczniu. W obie strony wybierzesz się linią Ryanair z bagażem podręcznym.
Hotel Pisa Tower to 3* hotel usytuowany w doskonałej lokalizacji — zaledwie kilkadziesiąt metrów od słynnej Krzywej Wieży. Oferuje przytulne pokoje. Znakomita lokalizacja, przyjazna obsługa i świetna relacja ceny do jakości sprawiają, że to świetny wybór na zwiedzanie Toskanii.
📅 Termin podróży: 23-25 stycznia
✈️ Wylot z: Wrocławia
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel
🍴 Wyżywienie: we własnym zakresie
🙍🏻♀️ Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 579 PLN
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Side od 1670 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Alanya od 1895 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Kemer od 2495 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.





Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?