Nastrojowa Brugia na idealny weekend z Warszawy za 122 PLN
Szukacie pomysłu na weekendową podróż bez konieczności brania urlopu? Oto propozycja dla Was - wybierzcie się do romantycznej Brugii za 122 PLN. Plan podróży:
Wizz Air | Warszawa 18:30 – Bruksela Charleroi 20:40 | 39 PLN (WDC) | 3 lutego
Flibco | Bruksela Charleroi 22:00 – Brugia 00:10 | 5 EUR (ok. 22 PLN) | 3 lutego
Flibco | Brugia 17:00 – Bruksela Charleroi 19:10 | 5 EUR (ok. 22 PLN) | 5 lutego
Wizz Air | Bruksela Charleroi 21:15 – Warszawa 23:10 | 39 PLN (WDC) | 5 lutego
Warszawa – Bruksela Charleroi – Warszawa za 78 PLN

Bruksela Charleroi – Brugia – Bruksela Charleroi za 44 PLN


Bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie wizzair.com, natomiast przejazdy autobusowe na flibco.com. Najtańsze przeloty dostępne są dla osób z wykupionym Wizz Discount Club oraz podróżujących tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.
Rafał Waśko Autor artykułu Wnuk Królowej Mieszanki Krakowskiej i głównego tancerza Łobzowian, Prezydent Miasta Krakowa nadał jego mamie dziedziczny tytuł szlachecki. Najbardziej zmarnowany talent wyścigowy zaraz po Ricciardo? Jego ulubiona gra to 5 Sekund, więc sztuczkę TUTUTURU-MAX-VERSTAPPEN robi jeszcze szybciej, niż 4-krotny mistrz F1. Spędził 1,5 roku w Azji, co zaowocowało nieodwracalnymi zmianami: wygrywa barowe turnieje szachowe, zaprasza obcych do saloników, dzieli się ostatnią frytką z sosem.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.