Fly4free.pl

Bordeaux na przedłużony weekend za 330 PLN. Loty z Krakowa + hotel

330 PLN
Oferta nieaktualna
Giełda w Bordeaux
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexander Demyanenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bordeaux to moim zdaniem jedno z najciekawszych miast na krótką, okołoweekendową wycieczkę. Zabytkowe stare centrum, bliskość oceanu oraz francuski klimat miejsca – przekonajcie się na własne oczy, jak przyjemnie jest odwiedzić Akwitanię.

W podróż wybierzecie się w dobrym terminie (piątek – poniedziałek) 24 – 27 stycznia, oszczędzając cenne dni urlopowe. Dodatkowo na okres wycieczki przypada zakończenie ferii zimowych w województwie małopolskim.

Termin podróży: 24 – 27 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Jako miejsce zakwaterowania w Bordeaux proponuję wybrać hotel ibis budget Bordeaux Centre Bastide. Czekają tam na was prosto urządzone, ale komfortowe pokoje z prywatną łazienką oraz bezpłatnym WiFi.

Hotel

W mieście proponuję zatrzymać się w hotelu znanej sieci ibis Budget.

Bordeaux hotel

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić w okolicy?

Bordeaux i jego okolice to doskonały kierunek na weekendowy city break, dlatego nawet zimą nie zabraknie atrakcji. W mieście będziecie mogli wybrać się na spacer nad Garonną, wybrać do jednego z wielu barów z winem – wszak z tego szlachetnego trunku słynie region lub spróbować świeżych owoców morza wyłowionych tego samego dnia z Atlantyku.

Chcecie wybrać się trochę dalej? W niespełna godzinę dojedziecie pociągiem do Arcachon, gdzie będziecie mogli zobaczyć Wydmę Piłata – największą tego typu naturalną formację w Europie.

Centrum Bordeaux
Foto: LucVi / Shutterstock
Wydmy w Arcachon
Foto: sylv1rob1 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Bezpłatnie przysługuje wam jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Jeżeli będziecie chcieli zabrać na pokład większy bagaż możecie wykupić usługę Priority, która pozwala wziąć dwa bagaże podręczne do 10 kg. Jej koszt zaczyna się od 6 EUR.

  • Nie chcecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach? W trakcie pobytu we Francji warto płacić wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »