Fly4free.pl

City break w Bolonii za 533 PLN. Loty z Krakowa (piątek-poniedziałek) i 3 noce w 4* hotelu Mercure

533 PLN
Oferta wyprzedana
bolonia włochy
Foto: bellena / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do Italii na przedłużony weekend. Przespacerujcie się czerwonymi, wąskimi uliczkami Bolonii, wejdźcie na szczyt wieży Torre degli Asinelli, zajrzyjcie na plac Piazza Maggiore, zróbcie sobie zdjęcie z fontanną Neptuna oraz spróbujcie pizzy w Pizza Casa!

Do Włoch proponuję wam wybrać się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w dogodnym terminie obejmującym weekend piątek-poniedziałek. Podróżować będziecie z krakowskiego lotniska w Balicach samolotami linii Ryanair z wliczonym małym bagażu podręcznym.

W Bolonii zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 4* hotelu Mercure Bologna Centro, który od ścisłego centrum oddalony jest o 10 minut spacerem. Z lotniska do miasta łatwo i wygodnie dojedziecie komunikacją miejską.

Termin podróży: 18 – 21 grudnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i 3 noclegi w 4* hotelu Mercure zapłacicie 533 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż264 PLN/2 osoby

Kraków – Bolonia – Kraków »

Hotel801 PLN/2 osoby/3 noce

W Bolonii polecam wam noclegi w 4* hotelu Mercure Bologna Centro, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego, a od słynnego placu Piazza di Porta Ravegnana z dwiema wieżami oddalony jest o kilkanaście minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Bolonii

Bolonia to oczywiście najstarszy uniwersytet na świecie! Oprócz tego polecam zobaczyć Piazza Maggiore, Bazylikę św. Petroniusza oraz Piazza Nettuno ze słynną fontanną Neptuna. Warto także wspiąć się 498 schodami na szczyt Torre degli Asinelli. Z tej perspektywy będziecie mogli na własne oczy przekonać się, dlaczego Bolonia nazywana jest czerwonym miastem.

Okolice Bolonii to raj dla miłośników motoryzacji. W pobliskim Maranello swoje królestwo ma Ferrari, nie możecie pominąć wycieczki po muzeum. Bilety są dostępne na oficjalnej stronie za 17 EUR.

Być we Włoszech i nie skosztować lokalnej kuchni, to jak być w Lublinie i nie zjeść cebularza 🙂 Jeśli chcecie spróbować prawdziwych smaków Italii (polecam tagliatelle al ragu!), wybierzcie się do restauracji Trattoria di Via Serra. Pamiętajcie, żeby wcześniej zarezerwować stolik! Więcej miejsc z doskonałą kuchnią znajdziecie w tym temacie na forum.

Foto: RossHelen / Shutterstock
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »