City break we Włoszech w supercenie 🟩⬜🟥 Loty do Mediolanu + noclegi za 349 PLN❗🔥
Do Włoch wybierzesz się w terminie 12 – 14 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot z Krakowa na główne lotnisko Mediolan (Malpensa). Tym razem bilety w najniższej cenie w Wizz Air dostępne są dla wszystkich – nie potrzebujesz klubów zniżkowych.
Wybrałem noclegi w centralnie położonym pensjonacie Residence Lepontina. Obiekt będzie świetną bazą wypadową i doskonale sprawdzi się na krótki pobyt.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat historii miasta? Zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem, który oprowadzi cię po jego najważniejszych zakątkach.
📅Termin podróży: styczeń
✈️Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
🧳Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
🛏️Zakwaterowanie: 3* hotel
Cena (dla dwóch osób) zawiera:
✈️ Loty z Krakowa do Mediolanu: 156 PLN/2 osoby
🛏️ 2 noclegi w pensjonacie za 542 PLN/2 osoby
Całość: 698 PLN / 349 PLN za osobę
Hotel 542 PLN/2 noce/2 osoby
W Residence Lepontina do dyspozycji dostaniesz przestronny pokój z aneksem kuchennym. Na miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne w trakcie krótkiej wycieczki udogodnienia.
Marsa Alam od 2000 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marsa Alam od 2400 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Wyspa Malta od 2299 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?