Chalkidiki na tydzień za 596 PLN: loty z Katowic, apartament oraz auto
Zabierzcie znajomych lub rodzinę i wybierzcie się na greckie wybrzeże. Za 7-dniowy urlop zawierający loty czarterowe z bagażem rejestrowanym, 7 noclegów oraz wypożyczenie samochodu na czas pobytu zapłacicie mniej niż 6 „stówek”.
Półwysep Chalkidiki to doskonałe miejsce na urlop. W bezpośrednim sąsiedztwie Salonik znajdziecie piękne plaże ulokowane wśród zacisznych zatoczek i liczne gaje oliwne i malownicze krajobrazy.
Podsumowanie oferty





House Sartios położony jest w odległości 80 metrów od piaszczystej plaży w miejscowości Sarti na Półwyspie Chalcydyckim. Oferuje on zakwaterowanie w apartamentach typu studio z balkonem. Budynek oddalony jest o 1 minutę spacerem od centrum Sarti z barami i restauracjami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację i mieszczą aneks kuchenny z lodówką oraz czajnikiem elektrycznym. W każdym znajduje się również łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.
Wypożyczonym samochodem komfortowo zwiedzicie okolice i dojedziecie na miejsce zakwaterowania. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance będziecie mogli cieszyć się spokojną jazdą.
Hurghada od 2455 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Marsa Alam od 2221 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2030 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?