Fly4free.pl

Tygodniowy wypoczynek na Sardynii za 908 PLN. Loty z Warszawy + zakwaterowanie w centrum Cagliari

908 PLN
Oferta wyprzedana
Cagliari widok miasta
Foto: Babakin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Sardynia zwana jest „europejskimi Seszelami” – tamtejsze wspaniałe plaże zdaniem wielu nie mają sobie równych na Starym Kontynencie. Natomiast łagodny klimat i wiele słonecznych dni sprawiają, że będzie to świetny kierunek podróży na październikowy urlop!

Na wycieczkę do Włoch polecicie jesienią, w terminie 13 – 20 października. Czeka was bezpośrednia podróż z podwarszawskiego Modlina, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Jej rozkładowy czas zaplanowano na 2:40h.

Wybrałem dla was noclegi w rodzinnym pensjonacie Via Cino w centrum Cagliari. Cieszy się on bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości i będzie świetną bazą wypadową do pieszego odkrywania atrakcji miasta.

Termin podróży: 13 – 20 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za tygodniową wycieczkę na Sardynię zapłacicie 937 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1609 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie Via Cino czekają na was eleganckie, urządzone w pastelowych kolorach pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 48 PLN/doba

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu, by swobodnie odkrywać także inne atrakcje Sardynii – zwłaszcza, że ceny zachęcają! Aby poruszać się po drogach we Włoszech, wystarczy wam polskie prawo jazdy.

Co warto zobaczyć w czasie podróży?

Ze względu na centralną lokalizację wybranego przeze mnie miejsca zakwaterowania, wycieczkę polecam rozpocząć od zwiedzania Cagliari. Wąskie, strome uliczki prowadzące do Castello, klimatyczny port wraz z luksusową mariną oraz oczywiście wiekowe zabytki – w mieście znajdziecie to, z czego na całym świecie słynie Italia. Zobaczcie koniecznie zabytkowy gmach uniwersytetu, dawny amfiteatr oraz modne butiki na Via Roma.

W bezpośredniej okolicy miasta położona jest jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie – ciągnąca się kilometrami Spiaggia di Poetto. Wycieczka do Włoch kojarzy wam się również z rozkoszami dla podniebienia? Odwiedźcie tradycyjną trattorię Ristorante Da Musciora Danilo Delrio.

Panorama Sardynii
Foto: Roman Babakin / Shutterstock
Sardynia zachód słońca
Foto: Stefano Garau / Shutterstock
Cagliari
Foto: Eva Bocek / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób, które przyjęły pełny cykl szepień.

  • Przed podróżą warto zajrzeć na nasze forum, gdzie w dziale poświęconym Itali znajdziecie wiele przydanych wskazówek i porad.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »