Fly4free.pl

Supertani wyjazd nad Morze Czarne: tydzień w Bułgarii za 170 PLN (loty z Krakowa + apartament)!

196 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zabierzcie rodzinę lub paczkę znajomych, by na zakończenie tegorocznego sezonu złapać jeszcze kilka promieni słońca na południu Europy! Jesteście już „spłukani” po tegorocznych wakacjach? W Bułgarii nie będziecie skazani na jedzenie codziennie parówek z keczupem na śniadanie – tamtejsze niskie ceny pozwolą odpocząć także waszym portfelom! 😉

Na wycieczkę do Bułgarii polecicie w terminie 16 – 23 października. Czeka was bezpośrednia podróż do Burgas z lotniska w Krakowie, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w Nesebyrze. Czeka tam na was zakwaterowanie w przestronnym (60 m²) Megi Apartments. Będzie to dobre miejsce do spędzenia urlopu w grupie oraz korzystna baza wypadowa do odkrywania uroków okolicy.

Termin podróży: 16 – 23 października
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony i tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 170 PLN za osobę, przy 4 podróżnych śpiących w jednym apartamencie! Nie przegapcie takiej okazji!

Podróż238 PLN/4 osoby

Kraków – Burgas – Kraków >>

Hotel443 PLN/4 osoby/7 dni

W Megi Apartments, Nesebar sity do waszej dyspozycji będzie prywatna łazienka, kuchnia, sypialnia, salon, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 49 PLN/doba

Chcecie zachować niezależność w podróży? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na lotnisku w Burgas – niskie ceny wynajmu poza sezonem zdecydowanie zachęcają!

Co zobaczyć w Bułgarii?

Zabytkowy Nesybar, w którym będziecie zakwaterowani to piękne miasto, którego starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Tam też warto spróbować lokalnych specjałów – na przykład w bardzo dobrze ocenianej restauracji Stariat Kavak The Old Tree.

Słoneczny Brzeg to popularny kurort, znany przede wszystkim z bogatego życia nocnego oraz długiej, 8-kilometrowej piaszczystej plaży, która została wyróżniona Błękitną Flagą. Chcielibyście zobaczyć coś jeszcze w okolicy? W Pomorie polecam wam odwiedzić słynne panwie solne wraz z Muzeum Soli! Będziecie mogli również zdecydować się na kąpiel błotną w basenie solankowym, która ma bardzo wiele właściwości leczniczych.

Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Foto: mtr / Shutterstock
Foto: stoyanh / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu podróżując do Bułgarii będziecie potrzebowali testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem, wykonanym nie wcześniej niż 72h przed planowaną podróżą. Z tego obowiązku zwolnione są osoby zaszczepione (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od ilości wymaganych dawek) oraz ozdrowieńcy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym linkiem.

  • Kolejną porcję informacji dotyczących Bułgarii znajdziecie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Zobaczcie, jakie atrakcje w Słonecznym Brzegu proponują zobaczyć nasi czytelnicy.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »