Fly4free.pl

Odkryjcie egzotyczną Brazylię! Loty do Sao Paulo z Warszawy za 2228 PLN #listopad

2228 PLN
Foto: Thiago Leite / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

A może by tak uciec przed jesienną chandrą na inny kontynent – na przykład do Ameryki Południowej 😊? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów z Polski do Brazylii i wybierzcie się w listopadzie do Sao Paulo, mając okazję zobaczyć największe miasto kontynentu w całej jego okazałości! Za mało adrenaliny i emocji? Zdecydujcie się na na wycieczkę nad słynne wodospady Iguazu. Jesteście spakowani?

Na brazylijską wycieczkę wybierzecie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy: 11 – 25(26) listopada. Do Sao Paulo udacie się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na pokładzie linii lotniczej KLM, a po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Amsterdamie. W drodze powrotnej zasiądziecie w samolotach linii Air France z przesiadką w Paryżu.

Zastanawiacie się jak spędzić czas w Brazylii? Jako alternatywę dla wielkich miast – proponuję wam „lokalną” wycieczkę nad wodospady Iguazu w terminie 19 – 24 listopada. W sam raz na zakończenie egzotycznej podróży 😊!

Termin podróży: 11 – 25(26) listopada
Linie lotnicze: KLM, Air France
Bagaż: podręczny

Hotelod 115 PLN/2 osoby/noc

Planujecie wycieczkę nad wodospady? W tym celu zatrzymajcie się w 3* hotelu Pietro Angelo, położonym w mieście Foz do Igaçu. W obiekcie znajduje się duży basen oraz restauracja. Wszystkie pokoje posiadają Wi-Fi oraz prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Sao Paulo postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 4* Novotel Sao Paulo Jaragua, położonym w samym sercu miasta. Do dyspozycji gości oddano siłownię, restaurację oraz bar. Pokoje w obiekcie są klimatyzowane i wyposażone w bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tym razem wybierzecie się do Sao Paulo – największej metropolii Ameryki Południowej i centrum biznesowego całej Brazylii. W mieście zdecydowanie nie można narzekać na nudę! Spodziewajcie się tam wielu zabytków,  muzeów i tarasów widokowych z wysokich, nowoczesnych budynków.

Co robić na miejscu? Wybierzcie się na długi spacer po starówce, gdzie zobaczycie Katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Koniecznie odwiedźcie też ogród zoologiczny, który stanowi największą tego typu atrakcję w całym kraju. Jeżeli chodzi o muzea, najciekawszymi z nich są Muzeum Sztuki MASP oraz Pinacoteca do Estado de São Paulo.

Chcielibyście wybrać się gdzieś poza miasto? Wsiądźcie w samolot i wyruszcie w podróż na granicę brazylijsko-argentyńską, by podziwiać jeden z największych cudów natury na świecie – wodospady Iguazu. Ich szerokość wynosi około 2 kilometrów, a najwyższy z nich to Garganta do Diablo, mierzący ponad 82 m. Ceny wstępu zaczynają się już od 50 BRL (około 37 PLN). Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Foto: Thiago Leite / Shutterstock
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Foto: Lua Carlos Martins / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Brazylia zezwala na wjazd cudzoziemców na terytorium kraju, jeśli posiadają negatywny test PCR.

  • Aktualne ograniczenia w Brazylii, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Na moment pisania artykułu na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

  • Co zwiedzić w Rio de Janeiro? Zapoznajcie się z praktycznymi wskazówkami użytkowników naszego forum.

  • Nasze forum to także prawdziwa skarbnica wiedzy o Ameryce Południowej. Sprawdźcie, co polecają nasi użytkownicy, a przed czym ostrzegają!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »