Black Friday w Ethiopian Airlines: RPA, Zanzibar, Zimbabwe i Seszele z Warszawy (z bagażem) od 2392 PLN
Z okazji Black Friday Ethiopian Airlines oferuje do 15% zniżki na wybrane kierunki (bez podatków i opłat lotniskowych) na podróże od lutego do maja 2025 r. Z obniżonych taryf możesz korzystać do 30 listopada 2024 r.
Do Afryki polecisz z Warszawy z Ethiopian Airlines. Możesz wybrać się do Johannesburga, Wodospadów Wiktorii oraz na Zanzibar i Seszele. Po drodze przesiądziesz się w Addis Abeba. Dodatkowo czeka cię stop techniczny w Wiedniu (bez opuszczania samolotu).
Termin podróży: luty – maj
Linia lotnicza: Ethiopian Airlines
Bagaż: podręczny (23 cm x 40 cm x 55 cm) + rejestrowany (2x do 23 kg)
Hotel od 210 PLN/pokój
Na Zanzibarze zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Filao Beach by Sansi. W cenę pobytu wliczone są codzienne śniadania.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Wybierasz się na Seszele? Na wyspie Mahe rozważ pobyt w Savoy Seychelles Resort & Spa. To miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.
Kreta Wschodnia od 2239 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Side od 2865 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Radom)
Monastir od 1880 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?