Fly4free.pl

Birma w sezonie za 2268 PLN. Loty z Warszawy

2268 PLN
birma
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: vectorx2263/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chciałbym wam zaproponować loty z Polski w szczycie sezonu turystycznego do jednego z najciekawszych, a zaraz najmniej znanych krajów całej Azji.

W podróż do Birmy udacie się na samym początku nadchodzącego roku. Wylot ze stolicy Polski zaplanowany jest na 15 stycznia, a powrót 2 tygodnie poźniej. Po drodze czekają was przesiadki w Chinach.

Co ważne, na pokład samolotów linii Air China możecie ze sobą zabrać również bagaż rejestrowany.

W Rangun polecam pierwsze noce po przylocie proponuję wam spędzić w klimatycznym hotelu Sidney.

Termin podróży: styczeń 2020
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Podróż203 PLN/noc

W Rangun polecam wam zatrzymać się w hotelu Sidney.

birma nocleg

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Czy warto odwiedzić Birmę?

Birma przez wielu uważana jest za jedno z najpiękniejszych państw w Azji. Jest zdecydowanie mniej znana niż pobliska Tajlandia. Największa atrakcja w kraju to Bagan. Miejsce słynie z olbrzymiej ilości pagód, buddyjskich klasztorów i kaplic porozrzucanych na dużej powierzchni. Najważniejsze z budowli to świątynie Sulamani, Dhammayangyi, Thatbyinnyu i Shwesandaw.

Rangun to największe miasto w Birmie. Słynie ono przede wszystkim dzięki pagodzie Szwedagon. To 100-metrowa budowla pokryta złotem. Wedle legendy we wzgórzu, na którym ją zbudowano, znajduje się skarbiec z włosami Buddy.

Polecam również wybrać się w okolice jeziora Inle, gdzie znajdziecie pływające ogrody, domy na palach i różnorodne plemiona. Tamtejsi mieszkańcy słyną z powodu… niezwykłej techniki wiosłowania – stojąc na jednej nodze na rufie łódki, do drugiej przywiązują wiosło.

woottigon
Foto: woottigon/Shutterstock.com
birma loty
Foto: Stephane Bidouze/Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Birmy musicie posiadać ważną wizę. Można się o nią ubiegać drogą elektroniczną za pośrednictwem strony: http://www.evisa.moip.gov.mm.

  • W styczniu w Birmie trwa pora sucha.

  • Po drodze czekają was przesiadki w Pekinie. Czas na miejscu możecie przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Chin.

  • Nie potrzebujecie wizy, by wyjść do miasta. Szczegóły znajdziecie klikając tutaj.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »