Fly4free.pl

Los Angeles z bagażem z Warszawy za 1870 PLN. Z regionów od 1881 PLN

1870 PLN
Los Angeles alej gwiazd
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Pavone / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Taką okazję warto przypomnieć. Do Kalifornii podróżujecie bezpośrednio ze stolicy kraju na pokładach Boeinga 787 Dreamliner z bagażem nadawanym w cenie biletu. Bilety z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa i Wrocławia dostępne są od 1880 PLN. W takich cenach znajdziecie wiele terminów podróży od stycznia do końca maja.

Oczywiście, że można znaleźć tańsze bilety na zachodnie wybrzeże USA. Chciałbym tylko zwrócić waszą uwagę na fakt, że zwykle pozwalają one na podróż tylko z bagażem podręcznym, a ten największy nie jest. Koszt nadania bagażu rejestrowanego – w zależności od linii – zaczyna się od 50 EUR (ok. 215 PLN) za lot w jedną stronę. A moja propozycja, to podróż z PLL LOT, gdzie bagaż nadawany do luku, do 23 kg (wcale niemało), wliczony jest w cenę biletu.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.

W samym Los Angeles proponuję Wam spędzić maksymalnie 3 dni. W tym czasie na pewno uda się Wam zobaczyć główne atrakcje miasta. Przyzwoity nocleg znajdziecie w hotelu Titta Inn. Wyposażenie każego pokoju to klimatyzacja, telewizor, biurko, krzesło, telefon oraz łazienka z prysznicem. W pomieszczeniu ogólnodostępnym, codziennie, dostępna są kawa, gorąca woda, owoce oraz słodycze. Goście mogą korzystać także z bezpłatnego parkingu.

Po pobycie w Mieście Aniołów, ruszcie przed siebie wypożyczonym samochodem. Benzyna w USA jest tania. Odwiedźcie krainę rozpusty – Las Vegas oraz parki narodowe, ze słynnym Wielkim Kanionem na czele. Z ubezpieczeniem icarhireinsurance nie będziecie musieli się martwić o auto w czasie jazdy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »