Bezpośrednie loty do Dominikany z Katowic za 1999 PLN (z bagażem)
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Dominikana to tropikalny raj oferujący zarówno piękne plaże, jak i niezwykłe atrakcje przyrodnicze i kulturalne. Zobacz koniecznie Fortaleza San Felipe i wjedź kolejką linową na górę Isabel de Torres.
Do Puerto Plata polecisz w terminie 22-29 listopada. Do Dominikany wybierzesz się z Warszawy. W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio PLL LOT. Na wycieczkę zabrać możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.
Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (do 5 kg) + rejestrowany (do 20 kg)
Hotel
W Dominikanie polecam noclegi w 4* kompleksie Blue Jacktar. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Dahab od 1464 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Djerba od 2370 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Sharm El Sheikh od 2169 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?