Fly4free.pl

Niesamowita Ameryka Południowa: loty do Kolumbii, Chile lub Peru z Berlina od 1832 PLN. Mnóstwo terminów!

1832 PLN
Santiago de chile
Foto: Marianna Ianovska / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bardzo dobra oferta lotów do Ameryki Południowej zza naszej zachodniej granicy. Do wyboru macie trzy kraje oraz mnóstwo terminów, dostępnych od wakacji aż do przyszłorocznej wiosny. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie!

Wycieczkę do Bogoty, Santiago de Chile lub Limy możecie zaplanować w okresie pomiędzy sierpniem tego roku a kwietniem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Do Ameryki Południowej podróżować będziecie z portu lotniczego Berlin Brandenburg na pokładzie samolotu linii KLM/Air France. Lecąc w obie strony, czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Amsterdamie i/lub Paryżu. W cenę biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: sierpień 2021 r. – kwiecień 2022 r.
Linia lotnicza: KLM / Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotelod 198 PLN/pokój/noc

W Bogocie postawcie na luksus, korzystając z bardzo atrakcyjnych cen zakwaterowania. Wybrałam dla was noclegi w świetnie ocenianym 5* hotelu sieci Sheraton ze śniadaniami wliczonymi w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W chilijskiej stolicy zatrzymajcie się w hotelu sieci Novotel Santiago Vitacura. Czekają tam na was elegancko urządzone, nowoczesne pokoje z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować urlop?

W Chile polecam wam wizytę w jednym z najbardziej suchych miejsc na ziemi – na pustyni Atacama! Pamiętajcie aby zobaczyć słynną rzeźbę ręki, czyli Mano Del Desierto, wystającą wprost z piasku pustyni Atacama.

W Kolumbii możecie pokusić się o krótki city break w stolicy. Zwiedzanie zacznijcie od wizyty na placu Bolívar, następnie udajcie się na górę Monserrate – na której szczycie znajduje się kapliczka poświęcona El Señor Caído. Zajrzyjcie także do Narodowego Muzeum Kolumbii oraz na tradycyjne targowisko Paloquemao.

Będąc w Peru nie możecie z pewnością odpuścić odwiedzenia Machu Picchu. Jest to najlepiej zachowane miasto Inków, które znajduje się w odległości 112 km od Cuzco. Machu Picchu jest jednym z siedmiu cudów świata!

Foto: byvalet / Shutterstock.com
Foto: Rafal Cichawa / Shutterstock.com
Foto: Pavel Svoboda Photography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W KLM i Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Aktualnie podróżując do większości krajów Ameryki Południowej potrzebujecie testu z negatywnym wynikiem. W niektórych przypadkach nie dotyczy to osób zaszczepionych – więcej na ten temat możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Blisko 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »