Egipt latem 🌞 7 dni all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 2480 PLN

2480 PLN Egipt z 4 miast
Wakacyjne chwile można przedłużyć dzięki wyjazdowi do słonecznego Egiptu 🌴. Na przełomie sierpnia i września czeka 7-dniowy pobyt w komfortowym 4* resorcie z dostępem do prywatnej plaży 🏖️. W cenie przeloty z kilku polskich miast, all inclusive oraz transfery lotniskowe 🍹✈️.
Chcesz zgarniać najlepsze okazje jako pierwszy? 🌍
Nie pozwól, by wymarzona podróż przeszła Ci koło nosa. Zapisz się do alertów, a my wyślemy Ci tylko absolutne perełki: ✈️ sprawdzone loty i 🌴 wakacje w cenach, które inni zobaczą za późno.
Chcę być pierwszy!

Wylot do Marsa Alam możliwy jest z Warszawy, Wrocławia, Gdańska lub Poznania. Podróż liniami Smartwings trwa około 4,5 godziny. W cenę wliczony jest bagaż rejestrowany do 23 kg oraz podręczny do 8 kg.

Zakwaterowanie zapewnia Protels Crystal Beach Resort – 4* obiekt położony bezpośrednio przy 350-metrowej prywatnej, piaszczystej plaży. Goście chwalą hotel za różnorodne menu w czterech restauracjach, profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór sportów wodnych. Do dyspozycji są cztery baseny, w tym jeden podgrzewany w okresie zimowym i jeden dla dzieci.

W cenie wyjazdu znajdują się przeloty w obie strony z bagażem, transfery lotniskowe, opieka polskiego rezydenta oraz all inclusive. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi w recepcji i lobby barze, a także z leżaków i parasoli na plaży.

📅 Termin podróży: 30 sierpnia – 7 września
✈️ Wylot z: Warszawy, Wrocławia, Gdańska lub Poznania
🌞 Biuro podróży: Rainbow
💼 Bagaż: rejestrowany (do 23 kg) i podręczny (do 8 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2
🚌 Transfery: w cenie

Foto: r.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.12.2025 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
All inclusive w luksusowym 5* hotelu w Egipcie od 1924 PLN 🌞 Aquapark i laguna nad Morzem Czerwonym 🏊‍♂️🌴
Egipt z 2 miast 1924 PLN

5* hotel, all inclusive, aquapark i laguna nad Morzem Czerwonym

All inclusive w sercu Naama Bay 🏨😎 Egipski relaks w 4* hotelu za 1799 PLN 😍
Szarm el-Szejk z 2 miast 1799 PLN

Bez żadnych zmartwień do ciepłego Egiptu

🏖️ Słoneczne last minute w Egipcie 🎄 All inclusive w 4* hotelu nad Morzem Czerwonym za 1751 PLN 🌞
Egipt z Gdańska 1751 PLN

Świąteczne last minute pod palmami

Egipt w styczniu ☀️ Tydzień w 4⭐️ hotelu z all inclusive w Szarm el-Szejk od 1699 PLN 🏖️
Egipt z Katowic 1699 PLN

Wczasy w 4* hotelu z aquaparkiem nad Morzem Czerwonym

Egipski raj z rafą koralową 🏝️🐠 All inclusive w 4* hotelu w Marsa El Alam od 1857 PLN 🍉⛱️
Egipt z 2 miast 1857 PLN

Bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży z rafą koralową

Zamień zimę na wypoczynek pod palmami 🌴🏊‍♀️ Egipt: all inclusive w 5* hotelu z aquaparkiem za 1970 PLN 💦👙
Egipt z 2 miast 1970 PLN

Egipt: all inclusive w 5* wydaniu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?