All inclusive w Grecji: tydzień na Riwierze Olimpijskiej od 1669 PLN (loty z 2 miast)
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Dokąd ruszać w poszukiwaniu słońca? Hellada poza głównym, turystycznym sezonem będzie świetnym wyborem. Nie natkniesz się wtedy na tłumy przewijające się tam latem, wciąż mogąc liczyć na bardzo dobrą pogodę.
Wycieczka zaplanowana została w terminie 27 września – 4 października. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.
3* hotel Aqua Rosa znajduje się popularnej turystycznej miejscowości Kokkino Nero. Dla gości przygotowano odkryty basen, taras słoneczny, leżaki, parasole oraz zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach.
W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.
Termin podróży: wrzesień – październik
Wylot z: Katowic i Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Rodos od 2441 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 2133 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Side od 2865 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?