Nicnierobienie na Fuerteventurze 😍😎 Tygodniowe all inclusive za 2556 PLN 🍸🍹
Na hiszpańską wyspę udasz się z portu lotniczego Poznań-Ławica w marcu. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu czarterowej linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawany do luku) oraz podręcznym.
Na Fuerteventurze zatrzymasz się w 3* hotelu Costa Caleta, który położony jest nieopodal plaży Caleta de Fuste. Na terenie obiektu znajdują się dwa odkryte baseny, taras słoneczny z leżakami oraz centrum fitness. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.
W cenie zapewnione są przeloty (z bagażem rejestrowanym), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.
Termin podróży: 3-10 marca
Wylot z: Poznania
Bagaż: podręczny do 5 kg i rejestrowany do 20 kg
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Wyspa Malta od 2481 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Marsa Alam od 2765 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Hurghada od 2815 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?