Lato w Tunezji 🏖️🌴 All inclusive w 4* hotelu przy plaży za 2167 PLN
Na Dżerbę polecisz z Rzeszowa w dniach 10-17 września. Przelot obsługuje Enter Air, a w cenie biletu mieści się bagaż rejestrowany do 20 kg oraz podręczny do 5 kg.
Vincci Safira Palms to 4* hotel usytuowany bezpośrednio przy piaszczystej plaży w strefie Oazy Zarzis. Goście chwalą hotel za rozbudowane zaplecze basenowe, dobrze wyposażone spa oraz życzliwą obsługę. Na TripAdvisor obiekt zdobył wyróżnienie Wybór Roku, co potwierdza jego wysoką jakość. Rodziny z dziećmi doceniają plac zabaw oraz leżaki i parasole wliczone w cenę pobytu. Warto też skorzystać ze strefy spa, a po odpoczynku wybrać się na zwiedzanie Dżerby – wyspę słyną m.in. z medyny w Houmt Souku, synagogi La Ghriba czy tradycyjnych warsztatów tkackich.
W pakiecie uwzględniono przeloty z bagażem rejestrowanym i podręcznym, a przez cały pobyt obowiązuje all inclusive, czyli pełne wyżywienie i napoje w cenie. Dostępna jest całodobowa pomoc TUI Service Center oraz aplikacja TUI App.
📅 Termin podróży: 10-17 września
✈️ Wylot z: Rzeszowa
🌞 Biuro podróży: TUI
💼 Bagaż: rejestrowany (do 20 kg) i podręczny (55x40x20 cm do 5 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* Vincci Safira Palms
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 1
Costa del Sol od 2589 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 1607 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Słoneczny Brzeg od 1669 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Modlin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?