Lato na Dżerbie bez drenowania portfela 💸🍹 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu za 1902 PLN 🤯

1902 PLN Tunezja z Wrocławia
Wyspa Dżerba kusi piaszczystymi plażami, arabską architekturą i słońcem przez cały rok 🌞 Przez 7 nocy zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu basenem i centrum spa 🧖💆 Na miejscu czeka na ciebie pełen relaks, doskonała pogoda i wysokie temperatury 🌡️ Idealna warunki do opalania! 😍
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Dżerbę polecisz z Wrocławia liniią Enter Air. Wylot zaplanowany jest na 25 czerwca, powrót 2 lipca. W cenę wliczony został bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg.

Na miejscu zatrzymasz się w 4* hotelu Sidi Mansour Resort & Spa. To obiekt utrzymany w orientalnym, arabskim stylu, położony około 400 metrów od piaszczystej plaży w sercu strefy turystycznej. Goście chwalą go za duży basen z wydzieloną strefą dla dzieci, czystość obiektu oraz nowoczesne centrum spa oferujące zarówno zabiegi relaksacyjne, jak i lecznicze. W opiniach często pojawia się też uznanie dla obsługi i klimatu arabskiej architektury, który nadaje hotelowi niepowtarzalny charakter. Warto też skorzystać z bliskości Midoun (ok. 6 km) oraz historycznego centrum Houmt Souk z tradycyjnymi soukami i synagogą El Ghriba. W pakiecie zawarte jest pełne wyżywienie w formule all inclusive — posiłki, przekąski i napoje przez cały pobyt bez dopłat.

📅 Termin podróży: 25 czerwca – 2 lipca
✈️ Wylot z: Wrocławia
🌞 Biuro podróży: TUI
💼 Bagaż: rejestrowany (do 20 kg) i podręczny (55 x 40 x 20 cm do 5 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel Sidi Mansour Resort & Spa
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Tui
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 1.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wypoczynek w słonecznej Tunezji 🌊🏖️ Wakacje w hotelu z basenem za 2899 PLN
Tunezja z Poznania 2899 PLN

Wypoczynek w słonecznej Tunezji: wakacje w hotelu z basenem

Dżerba latem czeka 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem za 2471 PLN
Tunezja z 7 miast 2471 PLN

Dżerba latem czeka: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu z aquaparkiem

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji 🌊☀️ All inclusive w 4* hotelu za 2839 PLN
Tunezja z Wrocławia 2839 PLN

Spędź wakacje w ciepłej Tunezji: all inclusive w 4* hotelu

Tunezja, plaża i all inclusive w Hammamet 🌊🧖 4* resort latem za 2799 PLN
Tunezja z Gdańska 2799 PLN

Thalasso, plaża i all inclusive w Hammamet w 4* resorcie latem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?