Fly4free.pl

Wyjazd na mecz: AC Milan – Inter Mediolan za 699 PLN. Loty z Warszawy, transfer, nocleg i bilet na spotkanie

kibice na meczu
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek
Świetna okazja, żeby na żywo zobaczyć derby Mediolanu! Za pakiet obejmujący loty w dwie strony, nocleg oraz bilet na mecz Serie A zapłacicie tytułowe 699 PLN.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1316 PLN/2 osoby (658 PLN/osoba)

LOTY

 

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

zarezerwuj lot do bergamo

Do Włoch bez dodatkowych kosztów lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg. Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla osób posiadających wykupione konto Wizz Discount Club.

NOCLEGI

 
W Mediolanie proponuję Wam hotel La Vignetta, który usytuowany jest 250 metrów od kanałów Navigli. Oferuje on czyste, komfortowo urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W recepcji dostępny jest bezpłatny punkt internetowy.

zarezerwuj hotel w mediolanie

BILET NA MECZ

 
Bilety na spotkanie włoskiej Serie A kupicie na oficjalnej stronie klubu AC Milan. Ceny najtańszych wejściówek zaczynają się od 55 EUR (ok. 227 PLN) za bilet.

kup bilet na mecz

zarezerwuj bilet na mecz

Przejazd z Bergamo do Mediolanu i z powrotem możecie sprawdzić i zarezerwować na stronie rome2rio.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jeśli autor załatwi mi bilet na ten mecz za 55 euro to biorę.To bilet na trybunę gości, a we Włoszech nie można kupić biletu na wyjazd ot tak.Trzeba mieć kartę klubową, więc najtańszy bilet to 140 euro a to trochę różnica.Na mecze topowe pierwszeństwo mają ww klubowicze więc przy dobrych wiatrach zostaną najdroższe bilety.
malpas, 20 lutego 2018, 21:19 | odpowiedz
Avatar użytkownika
malpas Jeśli autor załatwi mi bilet na ten mecz za 55 euro to biorę.To bilet na trybunę gości, a we Włoszech nie można kupić biletu na wyjazd ot tak.Trzeba mieć kartę klubową, więc najtańszy bilet to 140 euro a to trochę różnica.Na mecze topowe pierwszeństwo mają ww klubowicze więc przy dobrych wiatrach zostaną najdroższe bilety.
Kolega się trochę myli, bo dla kibiców Interu przeznaczony jest drugi sektor zielony, a dostępne bilety po 55€ są na 3 sektor zielony i można sobie bez problemu kupić na podanej stronie internetowej acmilan.com.
pipenik, 21 lutego 2018, 10:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »