Karaiby bez paszportu: 8 dni na Gwadelupie za 2364 PLN. Loty z Berlina + noclegi
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Wybierzcie się na 8-dniowy wypoczynek nad Morze Karaibskie! Nie potrzebujecie paszportu. Podróż mogą odbyć także osoby posiadające jedynie dowód osobisty.
Podsumowanie oferty
2364 PLN / osoba (4727 PLN / 2 osoby)


Ważne
Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Na Gwadelupę podróżujecie na pokładach samolotów linii Air France, a po drodze czekają Was przesiadki w Paryżu (konieczna będzie zmiana lotniska, transfer odbywa się bezpłatnie).
Na Gwadelupe proponuję Wam zakwaterowanie w wynajętym apartamencie, który położony jest blisko plaży. Do dyspozycji gości jest sypialnia, kuchnia, prywatna łazienka, basen oraz bezpłatne Wi-Fi.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Side od 2771 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kreta Wschodnia od 2976 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Kusadasi od 2290 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?