Tanio: 7 dni na Dżerbie w 4* hotelu (z all inclusive) za 933 PLN. Wypoczynek z Katowic

933 PLN All inclusive w Tunezji z Katowic
Z wypoczynku w takiej cenie naprawdę warto skorzystać. Szczególnie że urlop spędzisz w ciepłym miejscu, gdzie będziesz mieć zapewnione wyżywienie w formule z all inclusive. Niech smaczku doda fakt, że wyjazd zorganizuje za ciebie ktoś inny. Prawda, że brzmi kusząco?
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Dżerbę udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w grudniu. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Nouvelair z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawany do luku) oraz podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się w 4* hotelu Djerba Aqua Resort, który od plaży oddalony jest o 200 metrów. Na terenie obiektu mieści się m.in. kryty basen, jacuzzi, centrum fitness oraz plac zabaw dla najmłodszych. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację (z funkcją ogrzewania), telewizor oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

W cenie zapewnione są przeloty (z bagażem rejestrowanym), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 7 – 14 grudnia
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2.03.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
✨Kierunek raj✨ Wycieczka na Seszele za 3731 PLN 🏝️🥥 Loty z 2 dużymi bagażami + apartament z widokiem na ocean 🌊🤩
Seszele z Warszazwy 3731 PLN

Wycieczka prosto do raju: loty na Seszele i noclegi z widokiem na ocean

Wakacje w Tunezji all inclusive 🌴☀️ 7 dni w 4* hotelu nad morzem za 2909 PLN
Tunezja z Katowic 2909 PLN

Tunezja all inclusive 7 dni w 4* hotelu nad morzem

Tunezyjskie lato z all inclusive 🌴☀️🍹 4* hotel przy plaży za 2884 PLN
Tunezja z 8 miast 2884 PLN

Tunezyjskie lato z all inclusive: 4* hotel przy plaży

Tunezja all inclusive na plaży 🏖️☀️🍹 4* hotel w Zarzis za 2199 PLN
Tunezja z Katowic 2199 PLN

Tunezja all inclusive na plaży: 4* hotel w Zarzis

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?