więcej okazji z Fly4free.pl

4 dni w Kampanii z Katowic za 242 PLN (loty + noclegi + auto)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CucombreLibre, Flickr.com, CC
Ciekawa propozycja spędzenia 4 dni na południu Włoch, w Kamapnii. Bezpośrednie loty z Katowic do Neapolu i z powrotem, noclegi w wynajętym mieszkaniu oraz auto na cały pobyt dostępne za 242 PLN/osoba przy czterech podróżnych.

Podana przez nas cena obowiązuje z wykupionym członkostwem Wizz Discount Club. Rezerwacje biletów na stronie przewoźnika Wizz Air. Podróżujecie tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Mieszkanie wynajmiecie za pośrednictwem strony holidaylettings.co.uk. Aby znaleźć proponowany przez nas obiekt, należy podać numer oferty: 1343513.

holidaykampania

Udając się na wycieczkę do Włoch radzimy wziąć ze sobą kartę walutową Fly4free do rachunku w Euro (EUR) dostępną nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl. Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

KATOWICE – NEAPOL – KATOWICE ZA 78 PLN ZA OSOBĘ

ktwnap78

W terminie 20 – 24 stycznia proponujemy nocleg w wynajętym mieszkaniu w Kapule (oferta: 1343513) za 65 GBP (ok. 389 PLN) za cztery osoby za cały pobyt.

WYNAJMIJ MIESZANIE >>

kapulanocleg

Auto na cały pobyt wypożyczycie za pośrednictwem portalu Auto4Free.pl, możecie także skorzystać z poniższego formularza rezerwacyjnego

Szczegóły płatności:

  • Przelot za dwie strony: 312 PLN (78 PLN za osobę)
  • Wynajęcie mieszkania na cały pobyt: 389 PLN za cztery osoby osoby
  • Wypożyczenie auta na cały pobyt: 267 PLN
  • Całkowita kwota: 968 PLN / 242 PLN za osobę
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Poprawcie tytuł: Kampanii :)
singielka_1976, 9 grudnia 2015, 9:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »