Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2012 08:56 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 5
Generalne parkingi prywatne w okolicach lotnisk oferują cenniki dniowe, czyli jeśli klient przyjeżdża w piątek i wyjeżdża w piątek płaci za 1 dzień,
jeśli przyjeżdża w piątek, a wyjeżdża w sobotę płaci za dwa dni - godzina wjazdu i wyjazdu zwykle nie ma znaczenia (oczywiście może się tak zdarzyć, że klient powinien wrócić w sobotę o 23:00, ale spóźnia się samolot i wraca 2-5 godzin później ... w takiej sytuacji "zwykle" nie jest pobierana dodatkowa opłata. Na naszym parkingu tak właśnie jest - liczymy, że klient wróci (na innych nie wiem jak jest ...).

Jak klient chce lepiej i "taniej" to proponuję korzystać z parkingów bezpośrednio przy terminalach - tam policzą za każdą rozpoczętą "minutkę" jeśli jest to tak istotne...

Szanowni klienci proponuję nie robić z siebie "dziada", - rozpisujecie się na forach jak to jest drogo u jednych, a tanio u innych, jeśli stać Was już na samochód, paliwo do auta, zakup biletu lotniczego, wyjazd za granicę..., opłacenie hotelu lub wycieczki... itd.,
to kilka czy kilkanaście złotych różnicy nie powinno mieć znaczenia... zapewne każdy parking w okolicy lotniska będzie starał się Was obsłużyć jak najlepiej... dla tego też nie faworyzuję żadnego konkretnego Parkingu

Ktoś z klientów napisał "...byle by było taniutko...", jak Klient chce mieć taniutko to niech chodzi na piechotę, zamieszka w kartonie i żywi się na śmietniku, jeśli ma dom to niech w nim zostanie i je tylko chleb ze smalcem, będzie miał taniutko..., Kiedy jeden z drugim nauczy się?, że zwykle niska cena nie idzie w parze z jakością (przykład bankrutujących biur podróży - smuteczek... było taniutko). W okolicach Modlina są nawet takie parkingi (nie wszystkie), na których nie ma nocą żywej duszy, autka są pozostawione same sobie, na innych parking jest obsługiwany przez jedną osobę - Klient zastaje wtedy informację "proszę poczekać, jestem na lotnisku, zaraz wracam", jeśli klienta interesuje taka jakość usług, to cóż można więcej napisać... proponuję korzystać...

W Polsce za prowadzenie działalności gospodarczej, często biorą się osoby nie mające pojęcia o podstawowej ekonomi - przedsięwzięcia nie są dobrze policzone - ich myślą przewodnią w prowadzeniu działalności gospodarczej jest hasło: " jakoś to będzie..."
cóż można powiedzieć " czas wszystko zweryfikuje...", więc czekamy...

:arrow: ,a klientom życzę rozsądnych wyborów...


prośba do admina: proszę na bieżąco aktualizować cenniki parkingów w okolicach Modlina - aby klienci mogli wybrać ten "najtańszy..." bo przecież tylko cena się liczy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 01 Wrz 2012 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
nazwa portalu fly4free, więc dla kogoś kto za bilet płaci kilkanaście złotych te kilkadziesiąt złotych za parking może być dużo, tym bardziej że ma możliwość porównania cen choćby z "centusiami" z Krakowa(Balic) gdzie dniówka na strzeżonym parkingu startuje od 8zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Wrz 2012 04:11 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 5
Szanowny Panie Zapinio,

... gdyby co poniektórzy "przedsiębiorcy analfabeci" jak to Pan napisał chociaż umieli liczyć albo zdali chociaż maturę, to nie brali by się za prowadzenie interesu, bez znaczenia czy to parking czy nie..., nie wiem czy kiedy kolwiek prowadził Pan własny interes - jeśli nie to z boku łatwo krytykować... jeśli tak to wiadomo Panu, że obniżanie cen nie prowadzi do niczego dobrego. Tracą wbrew pozorom na tym wszyscy od klienta poprzez pracownika w takiej firmie... Niższa cena to nie jednokrotnie niższa jakość usług - pracodawca zmuszony jest wtedy zawierać tzw. umowy śmieciowe, pracownik mniej zarabia. Jeśli stawka godzinowa pracownika jest niska - ciężko znaleźć kompetentną osobę do pracy i do tego jeszcze czego kolwiek wymagać. Gdyby, każdy przedsiębiorca skończył chociaż jeden fakultet - prowadzenie działalności było by w Polsce osadzone w innych - normalnych realiach. A tak "analfabeci" obniżając ceny wyniszczają się nawzajem i innych. Dobry, a właściwie najlepszy interes robi tylko na tym Państwo - bo VAT i podatek w pierwszej kolejności trzeba zanieść w "zębach" do skarbówki bo inaczej wejdą na konto,

Tak to niestety jest, że jeśli jakiś przedsiębiorca "analfabeta" zjedzie z ceną myśląc, że mając najniższą przyciągnie do siebie więcej klientów, to jest w błędzie, większość konkurencji jak nie cała w okolicy zrówna się do najniższej ceny, a mając "malutki" rozumek zjedzie jeszcze niżej i tak w koło Macieju, aż cena sięgnie dna... i tu kończy się "interes", a zaczyna "mielenie" kasy...

...konkurencja jest potrzebna, ale zdrowa

Dla tych klientów którzy chcą "taniutttttko" zdjęcia jednego z parkingów w okolicy jednego z lotnisk w Polsce...
niech klient zastanawia się na miejscu czy podjął dobry wybór kierując się kryterium "... taniutko..."
cóż można zaoferować za niską cenę widać na zdjęciach...

Załączniki:
IMG_0717.JPG
IMG_0717.JPG [ 104.25 KiB | Obejrzany 2804 razy ]
IMG_0716.JPG
IMG_0716.JPG [ 95.76 KiB | Obejrzany 2804 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Paź 2012 00:31 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
zapinio napisał(a):
Po raz nie wiedzieć który powtórzę , ze na tym świecie pełnym złości nic nie ma za darmo (free). NIE MA ZUPY ZA DARMO !!!
Zawsze ktoś płaci....

błąd. jak ja lecę prawie za darmo to mnie to kosztuje tyle ile zapłaciłem. a jak ktoś inny zapłąci 500x więcej no to on już nie może powiedzieć, że leci prawie za darmo.

więc się tak nie powtarzaj tylko pomyśl naj sam pierw.


Ostatnio edytowany przez Hetman, 02 Paź 2012 08:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Paź 2012 00:55 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 183
do zenona: masz oczywiscie wiele racji, ale moim zdaniem ten przyklad ze zdjecia o niczym nie swiadczy...tak wiem, ze to na podworku, gdzies za stodola itp...ale komu to przeszkadza? myslisz, ze lepiej sie bede czul gdy moje auto zamiast na trawie bedzie stalo na polbruku otoczone metrowa siatka? jezeli jets tam bezpieczne to nie widze problemu
ludzie tez przesadzaja bo chcieliby parking na tydzien za 20 zlotych...jak za droga to korzystajcie ze zbiorkomu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Paź 2012 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Dorzucę swoje 3 grosze. Mieszkam w W-wie. Do Modlina KM + autobus kosztuje 12 zł w jedną stronę z całego obszaru Warszawy. Tanio. Tanio do momentu, gdy jedziesz z większą ekipą. W listopadzie w piątkę lecimy z Modlina do Liverpool'u. Kalkulacja ceny paliwa + koszt parkingu (postój max 24h) mamy do przodu kilka złotych, które można przeznaczyć na piwko w pubie. A ci z Was, dla których 30, 40 zł to drogo, co za problem - zostawić auto w NDM pod jakimś marketem i dojechać komunikacją miejską na lotnisku, albo po burżujsku i "na bogato" taryfą. Cała dyskusja czy lepiej tak czy lepiej siak ... Każdy orze jak może, jeden woli rybki inny akwarium. Ja nie jestem zwolennikiem płatnych parkingów niestrzeżonych - bo w zasadzie za co się im płaci? Ale dla wygody skorzystam z takowego bo : auto i tak ma autocasco, obsługa parkingu gwarantuje dowóz na lotnisko i z powrotem, zapłacę jakieś 30 zł co przy 5 osobach wychodzi śmiesznie tanio. Jakbym jechał sam, albo we dwoje - pojechałbym KM-ką z Centralnego. Ot co :)
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Paź 2012 23:54 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 5
arafat111 napisał(a):
do zenona: masz oczywiscie wiele racji, ale moim zdaniem ten przyklad ze zdjecia o niczym nie swiadczy...tak wiem, ze to na podworku, gdzies za stodola itp...ale komu to przeszkadza? myslisz, ze lepiej sie bede czul gdy moje auto zamiast na trawie bedzie stalo na polbruku otoczone metrowa siatka? jezeli jets tam bezpieczne to nie widze problemu
ludzie tez przesadzaja bo chcieliby parking na tydzien za 20 zlotych...jak za droga to korzystajcie ze zbiorkomu...



Jeśli klientowi nie przeszkadza standard parkingu... proszę korzystać.
Pod warunkiem, że klient świadomie wybrał ten konkretny parking.
Proszę zwrócić tylko uwagę, że wiele parkingów nie ma galerii - gdyby ją miało, trudniej było by im pozyskać klienta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Paź 2012 17:15 

Rejestracja: 05 Wrz 2012
Posty: 1
Parkingów wokól Modlina jest całe mnóstwo , jest w czym wybierac.
Co do tych "jakości" i "czerwonych dywanów" na których mają parkowac samochody to bez przesady .
Jeśli chodzi o ceny to czasami warto negocjowac , ceny są dośc elastyczne .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Paź 2012 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
@zenon_

Twoje wypowiedzi są całkiem zabawne.
Nie wiem co miały pokazać zdjęcia, które przedstawiłeś. Jeśli pod domem parkuję mój samochód 'pod chmurką', to nie wiem, czemu na czas wyjazdu mam wyjątkowo zostawiać go w 'lepszych' warunkach. Oczywiście jak był miała 'nówkę sztukę nieśmiganą' to bym może inaczej na to patrzyła... ale bądźmy rozsądni.
Jeśli oczekiwałeś reakcji 'ojej.. brak dachu w jednym z budynków, ojej, studnia na podwórku...' to chyba się przeliczyłeś.

Twój tok rozumowania jest jak najbardziej właściwy, ale chyba nie dla każdego rodzaju biznesu.
Bo bez obrazy, ale udostępnienia kawałka 'podwórka' jako parkingu to nie jest to jakiś wielki interes... a podejście 'masz samochód i stać Cię na wyjazd za granicę' to płać ile się da jest po prostu żałosne.

Przykładowo moich znajomych nigdy nie było stać na wakacje, ale odkąd pokazałam im loty za 4 zł... to postanowili się wysilić i odłożyć czasem parę groszy na wyjazd.
Ich standardowy budżet to ok 800zł na 9 dni (tydzień z dwoma weekendami) na dwie osoby. W tym jest lot, hostel lub CS, zwiedzanie, jedzenie (często zupki chińskie itd) wszystko by ciąć koszty...
nie mieszkają w Warszawie i dojazd do Modlina nie jest dla nich oczywisty... więc muszą samochodem, niestety tu dochodzą dodatkowo koszty paliwa co już ucina ich budżet... a jak doliczysz jeszcze do tego Twoje min 100zł za parking... to wybacz... ale to by oznaczało zwiększenie kosztów o ok 10% ich budżetu na wakacje.

Nie masz prawa nazywać ludzi, którzy mają mało pieniędzy dziadami.
W tej grupie jest naprawdę dużo ludzi, którzy latają i podróżują tylko dlatego, że jest tanio albo dlatego, że muszą i próbują ograniczyć koszty do minimum.

Jeśli szukasz zamożnych klientów (bo w moim mniemaniu jesteś właścicielem jednego z okolicznych parkingów), to poszukaj w grupie ludzi latającej z Okęcia. To zapewne inny zasób portfela niż ludzie polujący na loty za 4zł i noclegi w promocji za 20€ za tydzień.

Przekonujesz ludzi, którzy płacą 4 zł za lot, że niska cena niszczy rynek (jestem pod wrażeniem) :)

Chyba nie zauważyłeś, że jest to forum fly4free... a nie 'daj się naciągnąć na wszystko co się da, tylko dlatego, że chcesz podróżować'.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Paź 2012 20:01 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 5
sylwia_pl napisał(a):
Twój tok rozumowania jest jak najbardziej właściwy, ale chyba nie dla każdego rodzaju biznesu.

I tu się Mylisz. Każdy biznes w założeniu ma przynosić zysk. Pokaż mi przedsiębiorcę, który nie chce zarabiać...
sylwia_pl napisał(a):
....nie mieszkają w Warszawie i dojazd do Modlina nie jest dla nich oczywisty... więc muszą samochodem, niestety tu dochodzą dodatkowo koszty paliwa co już ucina ich budżet... a jak doliczysz jeszcze do tego Twoje min 100zł za parking... to wybacz... ale to by oznaczało zwiększenie kosztów o ok 10% ich budżetu na wakacje.

W okolicach lotniska Modlin większość parkingów liczy sobie za tydzień postoju ok 80-85 zł, są też tańsze o kilka złotych.

Nie pisałem o parkingach za 100 zł (choć na lotnisku 9 dni kosztuje 170 zł) tylko o różnicach cenowych po między parkingami w około lotniska
(cytuję: to kilka czy kilkanaście złotych różnicy nie powinno mieć znaczenia...) - chodziło o wybór parkingu o wyższym standardzie w takiej samej cenie lub kilka złotych droższego.

Jeśli te kilka złotych różnicy to 10 % budżetu Twoich znajomych to coś jest nie tak z Twoją matematyką, bo wg. Mnie to max 2-3 % pod warunkiem, że skorzystają z parkingu, a na razie na wszystkich parkingach trzeba płacić...

Jak już gdzieś ktoś napisał, można auto pozostawić na osiedlu Twierdza Modlin i na lotnisko przejść na piechtę ok 1,5 km. Tylko czy po powrocie będzie całe bezpiecznie czekać na właściciela.... zapewne tak będzie. Proponuję taką opcję - wtedy faktycznie Twoi znajomi oszczędzą 10 % budżetu.

Oby nie sprawdziło się tylko znane polskie przysłowie: Mądry Polak po szkodzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Paź 2012 20:21 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
zenon_ napisał(a):
...
Jak już gdzieś ktoś napisał, można auto pozostawić na osiedlu Twierdza Modlin i na lotnisko przejść na piechtę ok 1,5 km. Tylko czy po powrocie będzie całe bezpiecznie czekać na właściciela.... zapewne tak będzie. Proponuję taką opcję - wtedy faktycznie Twoi znajomi oszczędzą 10 % budżetu.....

jak pójdziesz i porysujesz (tzn zrobią to nieznani sprawcy...) to na pewno więcej tam nie zostawią...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Paź 2012 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
@zenon_
powtórzę jeszcze raz bo chyba ciągle jednej rzeczy nie widzisz

sylwia_pl napisał(a):
Przekonujesz ludzi, którzy płacą 4 zł za lot, że niska cena niszczy rynek


widać, że zajrzałeś na to forum tylko by ponarzekać na konkurencję

ale zwróć uwagę, że na tym forum dyskutuje się jak uniknąć jakichkolwiej zbędnych opłat

może chcesz nas poprzekonywać, że unikanie opłaty za wystawienie biletu (18zł) to dziadostwo?
albo lecenie na tydzień wakacji tylko z bagażem podręcznym by nie dopłacać liniom lotniczym za bagaż rejestrowany też?

rozejrzyj się po tym forum odrobinę dalej niż ten jeden wątek i wtedy nagle odkryjesz...
że jak na 'biznesmena' chyba nie wcelowałaś w grupę targetową poprawnie
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Paź 2012 11:42 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Hetman napisał(a):
zenon_ napisał(a):
...
Jak już gdzieś ktoś napisał, można auto pozostawić na osiedlu Twierdza Modlin i na lotnisko przejść na piechtę ok 1,5 km. Tylko czy po powrocie będzie całe bezpiecznie czekać na właściciela.... zapewne tak będzie. Proponuję taką opcję - wtedy faktycznie Twoi znajomi oszczędzą 10 % budżetu.....

jak pójdziesz i porysujesz (tzn zrobią to nieznani sprawcy...) to na pewno więcej tam nie zostawią...


Ja bym uważał z tym rysowaniem samochodów, bo może się okazać, że rodzina Twojego sąsiada, która przyjechała w odwiedziny już więcej do niego nie przyjedzie... I to się nazywa "pomoc dobrosąsiedzka" :)
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Paź 2012 12:05 

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 22
Pan zenon_ zapewne jest tym przedsiębiorcą, który kupił ziemię na przeciwko lotniska za kilka milionów i robi tam parking. Widać, że będzie on na wiele samochodów i będzie wyłożony kostką. Będzie najbliżej! Wszystko super, ale... przy tej ilości samochodów jestem ciekawa jak będzie z odwożeniem :) znając życie większość będzie "spacerować" po poboczu, żeby było szybciej. Ale pamiętajmy- auto nie będzie stało na polance tylko na kostce ;)

Ja osobiście będę wolę wybrać parking, który jest nieco dalej, ale zostaniemy odwiezieni. Jakoś nie mam ochoty iść poboczem(gdzie po ulicy nie wszyscy jeżdżą wolno, a na poboczu rośnie bujna trawka w pięknym piasku) z dzieckiem i plecakami i może do tego jeszcze w deszczu.

Na początku października przetestowaliśmy parking http://parkowanieilatanie.pl/page/1/strona-glowna i mogę polecić go każdemu. Wszystko przebiegło w sympatycznej atmosferze ( i transport na lotnisko i powrót), samochód cały i zniżka również obowiązywała. Dla osób podróżujących z dzieckiem- o fotelik można poprosić i będzie dla dziecka przygotowany (przynajmniej nas Pani pytała czy chcemy, także sądzę, ze innym też oferuje). Kolejny lot mamy w listopadzie i już wiem, ze o parking martwić się nie będę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Paź 2012 13:22 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
twister07 napisał(a):
...Ale pamiętajmy- auto nie będzie stało na polance tylko na kostce ;)
...

ale wysokiej jakości klinkier czy taka zwykła plebejska brukowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 17 Paź 2012 02:40 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 2
Zenon góruje nad szarą masą :lol: Parking prosty biznes, miła i sprawna obsługa, auto bezpieczne i czy coś jeszcze klient oczekuję od parkingu?Płatki róż przy wjeździe na parking?chleb i sól?Dom weselny trzeba otworzyć i wtedy można dać się ponieść fantazji :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 17 Paź 2012 02:45 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 5
Hetman napisał(a):
twister07 napisał(a):
...Ale pamiętajmy- auto nie będzie stało na polance tylko na kostce ;)
...

ale wysokiej jakości klinkier czy taka zwykła plebejska brukowa?


najwyższej jakości dla kostka brukowa - podwójne T (prawie złoty behaton) :D
nie długo będzie, pozamiatana... :D kostka oczywiście :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 26 Lip 2013 17:47 

Rejestracja: 26 Lip 2013
Posty: 1
przeglądałem z nudów co w necie piszczy na temat lotniska i tak trafiłem tutaj

zenon, po pierwszy kto Ci pozwolił wklejać i przede wszystkim robić zdjęcia terenu prywatnego?

po drugie, mieszkam tam w okolicy, znam kilku właścicieli parkingów, jest jeden gosc z konkurencyjnego parkingu
ktory sie czepia wszedzie i wszystkich :) wszystko mu przeszkadza, podbiera klientow konkurencji itd itd
to pewnie zenon_, a teraz wylewa zale bo mu nie płaca :)

znam dobrze wlascicieli parkingu z ktorego sa fotki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Lip 2013 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
zdjęcia są z czasów jak jeszcze Modlin funkcjonował normalnie - spójrz na daty

może z innego powodu żale wylewał ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Wrz 2013 00:29 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
piotrekk napisał(a):
zenon, po pierwszy kto Ci pozwolił wklejać i przede wszystkim robić zdjęcia terenu prywatnego?
znam dobrze wlascicieli parkingu z ktorego sa fotki ;)


Nie ma prawa zabraniajacego robienia zdjec terenu prywatnego, co najwyzej wlasciciel moze nas zaskarzyc za wtargniecie na teren posesji. Nikt jednak nie zabroni robic zdjec 'zza plota' :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group