Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 26 Sie 2011 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
dos70 napisał(a):
Blackall: No ok/ Wszystko fajnie ale powiedz mi ile kasy zablokowali Ci na karcie kredytowej?

Mario: w Goldcarze jest tak ze jezeli wypozyczasz do 3 dni to pobieraja na poczatku oplate za caly bak a potem oddaja kase za paliwo ktore zostalo przy zwrocie, natomiast jezeli wypozyczasz na wiecej dni i zostawisz paliwo w baku przy oddanium, to nic nie zwrócą. Jeżeli nie chcesz stracić kasy to powinienes wyjezdzic do ostatniej kropli :)

nic bo to debetowka (goldcar)

natomiast w topcar wzieli raz 50€, drugi (i trzeci) raz 200€, oczywiscie do zwrotu przy oddaniu auta. Bez problemow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#162 PostWysłany: 26 Sie 2011 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 105
dos70 napisał(a):
Problem w tym, ze masz jakies ograniczenia na karcie kredytowej. I ograniczone fundusze.


no wiadomo ze kazdy ma jakies ograniczenia na karcie no ale nie blokuja przeciez 10tys,
u mnie zawsze jest to kwota ok 200-300$, na teneryie za corolle bylo to 144euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 26 Sie 2011 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Moje doświadczenia cenowe z 2011:

Orlando na lotnisku TFS - żadnych dodatków ani kaucji, skasowali za pełny zbiornik i fotelik - przedpłacone przez Traveljigsaw - koszt za 7 dni 451 zł. Dostaliśmy Renault Clio, czyli auto porównywalne do zamawianego (Ford Ka).
AirAuto w Faro żąda 1000 Euro kaucji lub dodatkowego ubezpieczenia coś 7-8 Euro/dzień (boookowane na Digicar, 5 Euro przedpłaty i 28 Euro na miejscu za 2 dni).
Dostaliśmy ładne Polo zamiast zamawianego Matiza :lol:
W aucie była 1/3 paliwa i przy zwrocie sprawdzali, ile jest - było tyle samo i nic nie dopłacaliśmy.
Auriga Crown w Sewilli - 500 Euro kaucji lub 150 Euro kaucji i 7,5 Euro/dzień lub 15 Euro za dzień i brak kaucji.
Pobrali też 86 Euro za pełny bak, ale oddali na kartę (zwrot z pełnym bakiem).
Dali nowego Focusa w Dieslu zamiast C2.
Bookowane na DoYouSpain.com - koszt na 3 dni 40 Euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 27 Sie 2011 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dos70 napisał(a):
Blackall: No ok/ Wszystko fajnie ale powiedz mi ile kasy zablokowali Ci na karcie kredytowej?

Mario: w Goldcarze jest tak ze jezeli wypozyczasz do 3 dni to pobieraja na poczatku oplate za caly bak a potem oddaja kase za paliwo ktore zostalo przy zwrocie, natomiast jezeli wypozyczasz na wiecej dni i zostawisz paliwo w baku przy oddanium, to nic nie zwrócą. Jeżeli nie chcesz stracić kasy to powinienes wyjezdzic do ostatniej kropli :)


w tym roku w maju na majorce w GoldCar wypozyczalem samochod na 2 dni i babka mi mowila, ze jesli oddam 'niepusty' to zwroca kase ale NIE WIECEJ niz 7/8 wartosci pelnego baku

nie pytajcie mnie czemu 7/8 a nie np 11/14 :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 27 Sie 2011 09:38 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Wypożyczam jutro w nocy samochód w Record Go na lotnisku w Majorce. Czy można spodziewać się mapy papierowej na wyposażeniu auta? Niestety ląduję chwilę przed g. 23, więc ciężko będzie o zakup, a w żadnym z trzech warszawskich Empików nie znalazłem.

--edit--
Już mam odpowiedź z wypożyczalni: "Let us inform you that we do not supply any maps with our rental cars."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 27 Sie 2011 21:47 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Dzieki, zajrzałam do wymienionego RecordGo i cena dosyc atrakcyjna w porownaniu z taxi z lotniska.
Jak wrocisz koniecznie zdaj relacje ;]
A swoje autko kiedy na ile dni wczesniej rezerwowales?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez olaaa, 27 Sie 2011 23:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 27 Sie 2011 23:31 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Hmm, zakładam, że płynnie się przeniosłaś z jednego tematu do innego i to pytanie do mnie:)
Auto rezerwowałem wczoraj, ale uważam, że to trochę za późno, bo miałem obawy czy wypożyczalnia potwierdzi dostępność samochodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 28 Sie 2011 11:07 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
michal.sa napisał(a):
Auto rezerwowałem wczoraj, ale uważam, że to trochę za późno, bo miałem obawy czy wypożyczalnia potwierdzi dostępność samochodu.



Powiem CI ,że jestem w szoku, że rezerwując auto na2 czy 3 dni przed przyjazdem tak ci je wycenil (na ok 63€ za 4 dni). Ja patrzyłem na ceny pod koniec wrzesnia i na 5 dni chca przynajmniej 80€!
Chyba jednak jeszzce poczekam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 01 Wrz 2011 11:45 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 16
Witam,
szukam taniej wypożyczalni samochodów na Malcie. Drugi tydzień września. Ma ktoś jakieś doświadczenia, sprawdzone i tanie wypożyczalnie?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
_________________
www.andrzejchrobot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 01 Wrz 2011 19:06 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Witam,
Czy ktoś miał może jakieś doświadczenie w wypożyczaniu auta w Chorwacji, dokładniej Zadar :?:
Wybieram się razem ze znajomymi, mamy 3dni w Zadarze, i chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej podczas wypadu, a z tego co już zdążyłem się zorientować, jest sporo ciekawych miejsc w Dalmacji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 02 Wrz 2011 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
jedrus napisał(a):
Witam,
szukam taniej wypożyczalni samochodów na Malcie. Drugi tydzień września. Ma ktoś jakieś doświadczenia, sprawdzone i tanie wypożyczalnie?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)


cześć,

w 2009 r. korzystaliśmy z http://www.economycarrentals.com/ - wszystko bez problemu, podobnie, jak przy okazji innych okazji, gdy korzystaliśmy z tej firmy (np. na Rodos). Jest to pośrednik, więc auta dostaje się z różnych wpożyczalni. Na Malcie auto podstawił nam Budget, więc renomowana firma. Ceny teraz sobie już nie przypominam, ale po poszukiwaniach w różnych firmach, economycarrentals okazał się najtańszy.

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 02 Wrz 2011 17:58 

Rejestracja: 09 Mar 2010
Posty: 46
na miejscu jest mnóstwo car rentali, pamiętaj jednak że jeździ się jak u brytoli, co jest czasem śmieszne czasem straszne. Generalnie jest bardzo tanio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 12 Wrz 2011 21:11 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Witam poszukuję taniej/sprawdzonej wypożyczalni samochodów na Majorce
-najlepiej bez limitu KM
-paliwo, tyle ile dostajesz, tyle zwracasz
-najlepiej jakby przyjmowali gotówkę lub debetową kartę


Z góry dziękuję za pomoc :)
info może być na PW
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 12 Wrz 2011 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Mateusz napisał(a):
Hej, szukam wypożyczalni, która udostępni mi auto na lotnisku w Alicante i po 4 dniach będę mógł oddać w Sevilli również na lotnisku. Oczywiście liczy się jak najniższa cena. Nie posiadam kredytówki.



GoldCar

JIK napisał(a):
Witam poszukuję taniej/sprawdzonej wypożyczalni samochodów na Majorce
-najlepiej bez limitu KM
-paliwo, tyle ile dostajesz, tyle zwracasz
-najlepiej jakby przyjmowali gotówkę lub debetową kartę


Z góry dziękuję za pomoc :)
info może być na PW


GoldCar

:)

przy czym zwroca nie wiecej niz za 7/8 baku [info z lotniska w Palmie z maja 2011]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 12 Wrz 2011 23:10 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
Goldcar nie uznaje debit card, tylko kredytowe, ja właśnie miałem z tym problem, ale na lotnisku jest bardzo miła pani jolanda która wynajmuje auta za gotówkę. Bardzo dobre auto 4drzwi klima

Wysłano z LG-P990 z użyciem Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 13 Wrz 2011 00:11 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
jakieś namiary na ową panią można prosić?
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 13 Wrz 2011 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
axis napisał(a):
Goldcar nie uznaje debit card, tylko kredytowe, ja właśnie miałem z tym problem, ale na lotnisku jest bardzo miła pani jolanda która wynajmuje auta za gotówkę. Bardzo dobre auto 4drzwi klima

Wysłano z LG-P990 z użyciem Tapatalk



oczywiscie ze uznaje debit card ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 13 Wrz 2011 09:47 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
debit card czyli karta np z delfinkiem mbank, mysle ze dobrze sie rozumiemy :)

opisuje moje doświadczenia:
na lotnisku w Gironie są 3 albo 4 stanowiska firm i nikt nie zdecydował się wypożyczyć auto każdy szukał kredytówki
2ga sprawa na lotnisku w majorce jest z 5 stanowisk i również bez kredytówki nie mogłem wynająć auta

na stronach wypożyczalni są konkretne dane że potrzebna jest "credit card"
wiec jak może działać zwykla debetówka?

jezeli pracownicy w wypożyczalniach widzą płaską kartę bez "wybrzuszeń" cyfr numeru konta to nie wypożyczą auta, takowe to własnie kredytówki


te informacje wynikaja z mojego doświadczenia jeżeli można to tak nazwać:P sam chciałbym żeby było inaczej bo wybieram sie na kanary i muszę coś wymyśleć....także jestem otwarty na wszelkie informacje

PS: przed wylote mz Gdanska na Majorke specjalnie podeszłem do Polskiego oddziału wypożyczalni aut ale niestety nie pamiętam jaka firma i miły pan poinformował krótko że jeżeli nie mam kredytówki to nie wypożyczają auta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 13 Wrz 2011 10:05 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
JIK napisał(a):
jakieś namiary na ową panią można prosić?


zgubilem jej wizytówkę ale jest rada, jak będziesz na lotnisku to poszukaj tej pani :) wszyscy ją tam znają więc nie będzie kłopotu

A może nawet sam ją spotkasz jak wychodzisz z lotniska to ona wszystkich zagaduje czy są zainteresowani samochodem

zapłaciłęm 75euro za 4 dni auto chevrolet spark sedan, taka średnia cena ale wkońcu to majorka =)
Image
Yolanda
00347646909283

to jest numer do niej który miałem na umowie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 13 Wrz 2011 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
axis napisał(a):
debit card czyli karta np z delfinkiem mbank, mysle ze dobrze sie rozumiemy :)

opisuje moje doświadczenia:
na lotnisku w Gironie są 3 albo 4 stanowiska firm i nikt nie zdecydował się wypożyczyć auto każdy szukał kredytówki
2ga sprawa na lotnisku w majorce jest z 5 stanowisk i również bez kredytówki nie mogłem wynająć auta

na stronach wypożyczalni są konkretne dane że potrzebna jest "credit card"
wiec jak może działać zwykla debetówka?

jezeli pracownicy w wypożyczalniach widzą płaską kartę bez "wybrzuszeń" cyfr numeru konta to nie wypożyczą auta, takowe to własnie kredytówki


te informacje wynikaja z mojego doświadczenia jeżeli można to tak nazwać:P sam chciałbym żeby było inaczej bo wybieram sie na kanary i muszę coś wymyśleć....także jestem otwarty na wszelkie informacje

PS: przed wylote mz Gdanska na Majorke specjalnie podeszłem do Polskiego oddziału wypożyczalni aut ale niestety nie pamiętam jaka firma i miły pan poinformował krótko że jeżeli nie mam kredytówki to nie wypożyczają auta...


poczytaj moze chocby to forum, skoro juz sie zarejstrowales, a przekonasz sie ze spokojnie mozna wypozyczyc samochod na karte debetowa

ja np wypozyczalem na takowa w goldCar w: girona, palma de mallorca, valencia [parokrotnie], jeszcze kiedys w innej wypozyczalni [nie pamietam w jakiej, ale bodajze auriga crown] w alicante i jakos dalo rade

pozdrawiam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group