Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1724 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Następna
Autor Wiadomość
#1681 PostWysłany: 18 Kwi 2024 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Tak wiem. Temat poruszany. Przekopałem forum. Aczkolwiek posty stare.

Dzwoniłem do źródła - to dwie bardzo niepomocne Panie nie pomogły. Podróż daleka na paszporcie więc opcja pojawienia się z paszportem na starym nazwisku mnie nie satysfakcjonuje.

Long story short.
Bilety kupione dziś. Ślub Lipiec. Wylot Listopad.

Zmienią nazwisko na bilecie? Odpowiedź Pani z infolinii to, ze mam do nich napisać a nie dzwonić w sprawie zmian. Tlumaczyłem, ze nie chce zmieniać tylko wiedzieć czy będę mógł zmienić. To dalej mówiła, że mamy pisać...

Ktoś jakieś doswiadczenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Fuerteventura: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1899 PLN. Wyloty z 2 miast Fuerteventura: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1899 PLN. Wyloty z 2 miast
Lato na Rodos za 910 PLN. Loty z Krakowa i 7 noclegów blisko plaży Lato na Rodos za 910 PLN. Loty z Krakowa i 7 noclegów blisko plaży
#1682 PostWysłany: 18 Kwi 2024 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 825
niebieski
I każdej linii w której miałem bilety zmieniłem żonie nazwisko za free i nigdy nie było problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tanhayi uważa post za pomocny.
 
      
#1683 PostWysłany: 18 Kwi 2024 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5678
HON fly4free
Pytanie być może głupie ale muszę - czemu w takim razie kupując dzisiaj bilet nie wpisaliście właściwego nazwiska?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1684 PostWysłany: 18 Kwi 2024 19:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22688
@kemot ja zawsze miałem to samo pytanie, jak ludzie wiedząc ze zmienią nazwisko, nie kupują na nowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
OLB lubi ten post.
 
      
#1685 PostWysłany: 18 Kwi 2024 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Ależ śpiesze z odpowiedzią.

W poniedziałek jedziemy do USC sporządzić deklaracje. Więc decyzji jeszcze w 100% nie ma. Równie dobrze może mnie narzeczona zaskoczyć i stwierdzić, że chce zostać przy swoim. Zgodnie z tym co jej obiecałem - nie mam zamiaru w to ingerować.

Ale najważniejszym myśle jest to, że bilety kupiłem bez jej wiedzy i to ja o tym nie pomyślałem. Jednym okiem ustalałem dekoracje na wesele, drugim byłem na callu w pracy a trzecim kupowałem bilety. W końcu nie ja zmieniam nazwisko...prawda?:)

Mam nadzieje, ze ciekawośc zaspokojona!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1686 PostWysłany: 19 Kwi 2024 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2385
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Poprawiałem u żony literówkę w nazwisku. Na infolinii kazali wypełnić formularz na ich stronie (na dole Feedback form zdaje się). W ciągu dwóch dni przyszedł nowy bilet z poprawnymi danymi. Także myślę że i przy całym nazwisku spokojnie da się ogarnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off
tanhayi lubi ten post.
tanhayi uważa post za pomocny.
 
      
#1687 PostWysłany: 22 Kwi 2024 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4135
HON fly4free
Dzisiejszy IST-WAW brak wina i WiFi.
Za to LF 100% jak to ostatnio czesto w TK. Plus overbooking w Y.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1688 PostWysłany: 22 Kwi 2024 20:04 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8952
Loty: 1001
Kilometry: 962 568
platynowy
Za to do Krakowa było wino i piwo.
LF w Y ok 90% na A319, w C 50%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1689 PostWysłany: 25 Kwi 2024 12:45 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 107
Czy podczas transakcji kiedy płaci się cash & miles, mile są później doliczane do konta? Czy jeśli wykorzystuje cześć mil to nie ma takiej możliwości? Nie mówię o zakupie biletu za mile ale widzę opcje że bilet z 3600zl mogę zrobić za 3300 jeśli kilkanaście tysięcy mil wykorzystam. Czy za tą cześć 90% która place kartą naliczą mile?

Robię rezerwację dla dwóch osób, oboje członkowie Miles smiles ale tylko z jednego pasażera pozwala wybrać cześć mil, mile drugiego nie ruszone, więc mam nadzieję że druga osoba dostanie 100% mil za ten lot? Co ciekawe infolinia udzieliła mi sprzecznych informacji, dzwoniłem 2x.. Może ktoś z Was miał taki przypadek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1690 PostWysłany: 25 Kwi 2024 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2385
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ostatnio spotkała mnie z jednej strony miła, a z drugiej mniej miła niespodzianka na locie IST-KRK.

Otrzymałem upgrade do biznesu, jednak po wejściu okazało się, że w A319 fotele są zwyczajne z miejscem pośrodku wolnym + brak IFE i WiFi.

Chyba ostatecznie wolałbym na tej trasie lecieć w economy nowszym samolotem tym bardziej, że miałem w planie dokończyć film z poprzedniego odcinka lotu.
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#1691 PostWysłany: 26 Kwi 2024 19:28 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 394
niebieski
No ale w brzuszku było lepiej 😎
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#1692 PostWysłany: 04 Maj 2024 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Hej

na apce po zalogowaniu widze swoje loty, ale po zalogowaniu w przeglądarce - nie.

Jak można je dodać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1693 PostWysłany: 04 Maj 2024 13:30 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3204
platynowy
Poprzez podanie PNR i nazwiska w zakładce zarządzanie rezerwacją?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1694 PostWysłany: 04 Maj 2024 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
To Ci daje mozliwosc zarządzania rezerwacją. Ale Lot nie jest dodany do Twojego konta. Za każdym razem mam podawać numer rezerwacji? W apce jakoś nie muszę.

Jedno konto. Zakładka My flights - mam 6 lotów na apce. Ta sama zakładka na tym samym koncie tylko, że w przeglądarce - my flights - 0.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1695 PostWysłany: 06 Maj 2024 08:55 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 56
Mam rezerwację TK na której już w 3 z 4 lotów nastąpiła zmiana rozkładowa więc standardowo dostawałem maile o możliwości akceptacji lub zmiany lotu. Już takie coś przerabiałem w zeszłym roku na innych lotach i nie było problemu, a tym razem dokonanie jakiejkolwiek zmiany jest niemożliwe bo wywala komunikat w zależności od platformy. Przez www informują:
Dear passenger,
We are sorry to inform you that we are unable to display price information in the route you chose at the moment.
Please try again later.
A w apce:
Your transaction cannot be performed for technical reason. You can change your choice or choose to contact our sales office, call center and feedback form fo your request.

Spotkał się już ktoś z takimi komunikatami? Można to jakoś obejść czy nieunikniony będzie kontakt na call center?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1696 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22688
Napisz maila i będzie po problemie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1697 PostWysłany: 06 Maj 2024 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Też mi tak wywala teraz. Ale tylko na konkretnych lotach.

Chce zmienic lotnisko i dzień odlotu o 1 dzień - wywala błąd - ale jak chce już zmienić lotnisko i wylot o 2 dni...to normalnie pokazuje cene.

@Pawel_EPWR O ile zmienili Ci loty, że próbujesz zmian?

Mi z 6 lotów zmienili 3 o 5-15 min maksymalnie. A zmieniali masowo bo sporo userów pisało ze dostali też kosmetyczne zmiany.

Na niektórych lotach jeszcze mi pokazuje też taki błąd.

Załączniki:
turkish.png
turkish.png [ 7.15 KiB | Obejrzany 464 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1698 PostWysłany: 06 Maj 2024 10:15 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 56
Ja mam zmiany na 1 i 2 locie 25min, a na 3 locie 20min. Z doświadczenia wiem, że nie powinno być problemu ze zmianami bo juz podobne wiele razy dokonywałem na poprzednich rezerwacjach, ale tym razem error. Pozostanie pisać maila.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1699 PostWysłany: 06 Maj 2024 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 166
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Tak. 20 minut to tak. Ale 15 już nie...

Musze czekać dalej.

ADD.
Z braku lepszych rzeczy do roboty w pracy...postanowiłem spróbować na chacie. - to moja pierwsza próba zmieniania jakichkolwiek lotów w jakiejkolwiek lini. Nigdy wcześniej nie miałem takiej wizji ani potrzeby.

KRK-IST-MAD-ASU
ASU-MAD-IST-KRK

Pani powiedziała że nie ma szans na zmianę czegokolwiek bo to tylko 15 minut.

Na powrocie miałem przesiadke 1:15 w Madrycie i mówię, że ja rozumiem że to tylko 10 minut - ale ucinając mi 10 minut z 1:15 - skazują mnie na porażkę by nie zdążyć na kolejny samolot. Tak więc Pani się spytała czego oczekuje.

Mówię jej że na pewno sytuacje może uratować zmiana lotniska wylotu z ASU na EZE. Na co Pani argumentuje, że niestety ale widzi że 1 odcinek mojego lotu jest realizowany inną linią lotniczą i tylko z tej lini lotniczej mogę skorzystać. (true?)

Odpisuje więc
"Understood! So what about flight's

UX 3044 on 28.11
or
UX 42 29.11?"

Sprwadziła no, że niby pasuje...ale powrót musi być z tego samego regionu a ASU to Paragwaj a EZE to Argentyna. Tłumacze jej więc, że EZE obok GRU i LPB to najbliższe interkontynentalne lotnisko w tym regionie. No ale tu już się Pani twardo upierała, że nie zmieni.

Proponowała wylot z ASU dzień później - no ale to mnie na razie nie urządza. Te propozycje traktuje jako "minimum".

Myślicie, że da rade z innym konsultantem zmienić na EZE?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1700 PostWysłany: 06 Maj 2024 22:59 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 107
Mail na warszawski adres email powinien pomóc. Kilka miesięcy temu bez problemu zmieniałem kraje wylotu z danego regionu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1724 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Kacper Szymanski oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group