Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 744 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 01 Cze 2011 13:40 

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 2
Booking.com napisał(a):
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za kontakt z Booking.com.

W naszej poprzedniej wiadomości przesłanej do Państwa dnia 18-05-2011 informowaliśmy, że jeśłi nie otrzymamy odpowiedzi od Państwa do dnia 27-05-2011 uznamy sprawę za zamkniętą i Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona z ceną obniżoną, USD 171 za pokój za noc.

Z uwagi na to, że nie otrzymaliśmy od Państwa odpowiedzi niniejszym pozwalamy sobie na modyfikację Państwa rezerwacji.

Serdecznie przepraszamy za spowodowane niedogodności.

Uprzejmie informujemy, że w Państwa imieniu negocjowaliśmy z hotelem zaproponowana cenę i hotel ostatecznie oferuje Państwu 60% upustu.

Stawka za pokój za noc wyniosłaby USD 68.40.

Prosimy zrozumieć, że Holiday Inn Resort Baruna Bali jest pięcio - gwiazdkowym hotelem uczestniczącym w naszym programie Preferowane Hotele ze względu na wysoką ocenę klienta i poziomu obsługi. Normalna stawka w dniach zarezerwowanych przez Państwa to USD 171 za pokój za noc. Oferta, która jest przedstawiona, choć rozumiemy, że nie jest to, czego Państwo oczekiwali, jest rzeczywiście doskonałą

okazją na pobyt w ośrodku luksusu w wyjątkowej cenie. Chcielibyśmy, z szacunkiem podkreślić, że oferta została dostosowana do Państwa, jako forma przeprosin za wprowadzające w błąd informacje, które hotel przypadkowo umieścił na naszej stronie.

Ponownie chcielibyśmy przeprosić za niedogodności i mamy nadzieję, że przyjmą Państwo ofertę.

Prosimy uprzejmie o odpowiedź z akceptacją ceny do dnia 05-06-2011

Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi do tego czasu uznamy sprawę za pomyślnie rozwiązaną i Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona z obniżoną stawką, USD 68.40 za pokój za noc.

W oczekiwaniu na Państwa odpowiedź z nadzieją, że zechcą Państwo skorzystać z oferty.

Serdecznie pozdrawiam,


Hej. Czy idąc podobnym tokiem rozumowania, mogę napisać ze moja nowa propozycja to 9$/dobę, jeżeli nie otrzymam odpowiedzić dzisiaj do godziny 13:59 to uznam to jako zgodę na moje warunki i zakończenie sprawy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przywitaj lato w Turcji: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2196 PLN (wyloty z 7 miast) Przywitaj lato w Turcji: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2196 PLN (wyloty z 7 miast)
Wakacje na Krecie: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 2219 PLN. Wylot z Gdańska Wakacje na Krecie: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 2219 PLN. Wylot z Gdańska
#282 PostWysłany: 01 Cze 2011 13:51 

Rejestracja: 25 Maj 2011
Posty: 16
barteck napisał(a):
Booking.com napisał(a):
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za kontakt z Booking.com.

W naszej poprzedniej wiadomości przesłanej do Państwa dnia 18-05-2011 informowaliśmy, że jeśłi nie otrzymamy odpowiedzi od Państwa do dnia 27-05-2011 uznamy sprawę za zamkniętą i Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona z ceną obniżoną, USD 171 za pokój za noc.

Z uwagi na to, że nie otrzymaliśmy od Państwa odpowiedzi niniejszym pozwalamy sobie na modyfikację Państwa rezerwacji.

Serdecznie przepraszamy za spowodowane niedogodności.

Uprzejmie informujemy, że w Państwa imieniu negocjowaliśmy z hotelem zaproponowana cenę i hotel ostatecznie oferuje Państwu 60% upustu.

Stawka za pokój za noc wyniosłaby USD 68.40.

Prosimy zrozumieć, że Holiday Inn Resort Baruna Bali jest pięcio - gwiazdkowym hotelem uczestniczącym w naszym programie Preferowane Hotele ze względu na wysoką ocenę klienta i poziomu obsługi. Normalna stawka w dniach zarezerwowanych przez Państwa to USD 171 za pokój za noc. Oferta, która jest przedstawiona, choć rozumiemy, że nie jest to, czego Państwo oczekiwali, jest rzeczywiście doskonałą

okazją na pobyt w ośrodku luksusu w wyjątkowej cenie. Chcielibyśmy, z szacunkiem podkreślić, że oferta została dostosowana do Państwa, jako forma przeprosin za wprowadzające w błąd informacje, które hotel przypadkowo umieścił na naszej stronie.

Ponownie chcielibyśmy przeprosić za niedogodności i mamy nadzieję, że przyjmą Państwo ofertę.

Prosimy uprzejmie o odpowiedź z akceptacją ceny do dnia 05-06-2011

Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi do tego czasu uznamy sprawę za pomyślnie rozwiązaną i Państwa rezerwacja zostanie potwierdzona z obniżoną stawką, USD 68.40 za pokój za noc.

W oczekiwaniu na Państwa odpowiedź z nadzieją, że zechcą Państwo skorzystać z oferty.

Serdecznie pozdrawiam,


Hej. Czy idąc podobnym tokiem rozumowania, mogę napisać ze moja nowa propozycja to 9$/dobę, jeżeli nie otrzymam odpowiedzić dzisiaj do godziny 13:59 to uznam to jako zgodę na moje warunki i zakończenie sprawy?


Proponuje dokłądnie tak im odpisać.


Przekleić ich mejla wpisując w miejsce z polami swoja propozycję 9USD i dać im czas na zaakceptowanie nowych warunków ;))))))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 01 Cze 2011 14:00 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
jackpirat napisał(a):
witam,
pierwszy wpis ale chyba pozytywny.
Booking.com przystało na moją propozycję nowej ceny - 25$ za dobę za pokój ze śniadaniem.
Zmienili rezerwację bez zająknięcia. Myśle że nie przegrałem strasznie - mam spokój a ~100zł za dobę za dwie osoby w 5* na Bali majątkiem nie jest;))

także negocjujcie i podawajcie własne propozycje
Jacek


Witam,
Na podstawie powyzszej wypowiedzi a takze wczesniejszej gdzie jeden z uzytkownikow uzyskal 60 % upust od tej ich "promocyjnej " ceny 111 $ czy jakos tak mozna domyslac sie ze oni nie moga nic zrobic skoro sie zgadzaja na tak niekorzystne oferty jak powyzsza zeby tylko cos wyciagnac ponad te $10. co o tym sadzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 01 Cze 2011 15:26 

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 4
na 99% jest tak jak mówisz. u mnie zagrał brak czasu na przerzucanie się z booking.com mailami. pewnie też przelicytowałem bo za 20dolców równie chętnie by się zgodzili.
próbujcie;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 01 Cze 2011 16:30 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
jackpirat napisał(a):
na 99% jest tak jak mówisz. u mnie zagrał brak czasu na przerzucanie się z booking.com mailami. pewnie też przelicytowałem bo za 20dolców równie chętnie by się zgodzili.
próbujcie;)


Oczywiscie nie mowie ze przelicytowales:) bo za taka cene ktora wynegocjowales to w normalnych warunkach kazdy by sie dal pociac, ale jednak ich zachowanie moze napawac optymizmem tych ktorzy czekaja wciaz na werdykt ostateczny. Aczkolwiek też moze sie okazac ze sie zbuntuja i nie uznaja tych rezerwacji tak duzej rzeszy ludzi i wtedy bedziesz zdecydowanie wygrany:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 02 Cze 2011 10:38 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 99
Wczoraj po południu również spróbowałem zaproponować im 25$ za pokój za noc (2 pokoje w rezerwacji) i właśnie przyszło potwierdzenie :)
Teraz trzeba szukać w miarę tanich lotów i w przyszłym roku Azja czeka :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 02 Cze 2011 11:49 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 99
Mateusz napisał(a):
Rafiki23 napisał(a):
Wczoraj po południu również spróbowałem zaproponować im 25$ za pokój za noc (2 pokoje w rezerwacji) i właśnie przyszło potwierdzenie :)
Teraz trzeba szukać w miarę tanich lotów i w przyszłym roku Azja czeka :D


Ze śniadaniem? Jak ceny jedzenia na Bali?


Akurat bez śniadania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 02 Cze 2011 11:57 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 21
Ja zaproponowałem ze zapłace o 100% więcej czyli 20$, czekam na odpowiedz. (2 pokoje) . Czy ktoś zna ceny wyżywienia na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 02 Cze 2011 19:10 

Rejestracja: 18 Kwi 2011
Posty: 13
Najpewniej wkrótce dostaniesz potwierdzenie :)
Wczoraj zaproponowałem 25$/noc, a dzisiaj dostałem potwierdzenie obydwu rezerwacji na maila :D

P.S. Wie ktoś może jak wygląda sprawa ze zmianą danych osoby rezerwującej (imię,nazwisko, nr karty kredytowej, itd.)? Ściągają za to jakąś kasę?

P.S.2 Jeśli z tymi zmianami nie będzie problemu, to może ktoś z Was już teraz wie, że i tak nie pojedzie mimo wynegocjowanej ceny? Paru moich znajomych chętnie przejęłoby taką rezerwację od ręki :D Ewentualne propozycje na priv proszę.

Pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 02 Cze 2011 19:57 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
A ja spokojnie czekam, aż mi klepną za 10dolców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 02 Cze 2011 20:46 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Ja również, patrząc po tym co robią za 25$, myślę, że dla tych "cierpliwych" pójdzie za "dychę", ale pożyjemy zobaczymy:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 02 Cze 2011 21:34 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 21
być może i klepną te 10 $ , ale wole wiedziec wczesniej bo moge sobie zaplanowac wyjazd i poszukac jakis promocyjnych biletow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 02 Cze 2011 23:09 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 1
jak już ktoś znajdzie jakiś fajny lot, dajcie proszę znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 02 Cze 2011 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
rowniez zaproponawalem im podwyzke do 25 $ ze sniadaniem w przeciwnym wypadku pozostaje przy swojej rezerwacji .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 03 Cze 2011 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Mateusz napisał(a):
Rafiki23 napisał(a):
Wczoraj po południu również spróbowałem zaproponować im 25$ za pokój za noc (2 pokoje w rezerwacji) i właśnie przyszło potwierdzenie :)
Teraz trzeba szukać w miarę tanich lotów i w przyszłym roku Azja czeka :D


Ze śniadaniem? Jak ceny jedzenia na Bali?


Jeśli zaklepią Wam noclegi za 25$/noc, to nie chciałbym wiedzieć co dostaniecie w tych (ewentualnych) śniadaniach na miejscu 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 03 Cze 2011 09:14 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 48
Ja tak samo wolę 10$ bez śniadania:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 03 Cze 2011 10:09 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 20
Ja też zaproponowałem im 25$ za noc ze śniadaniem i odpisali ze za kilka dni sie odezwą i ze nadal sa w kontakcie z hotelem w "mojej" sprawie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 03 Cze 2011 11:00 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 99
mikuś napisał(a):
Mateusz napisał(a):
Rafiki23 napisał(a):
Wczoraj po południu również spróbowałem zaproponować im 25$ za pokój za noc (2 pokoje w rezerwacji) i właśnie przyszło potwierdzenie :)
Teraz trzeba szukać w miarę tanich lotów i w przyszłym roku Azja czeka :D


Ze śniadaniem? Jak ceny jedzenia na Bali?


Jeśli zaklepią Wam noclegi za 25$/noc, to nie chciałbym wiedzieć co dostaniecie w tych (ewentualnych) śniadaniach na miejscu 8-)

Dlatego wolę bez śniadania :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 03 Cze 2011 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Rafiki23 napisał(a):
Dlatego wolę bez śniadania :)


Proponuje wówczas w ogóle nie korzystać z posiłków serwowanych w hotelu. Ciekawi mnie czy przy takich cenach nie będzie jakis dodatkowych problemow na miejscu :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 03 Cze 2011 12:06 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
Ważne, żeby nie ubierać skarpetek do sandałów :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 744 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 38  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Marios oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group