Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 04 Cze 2014 14:51 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Ja lecę, ale dopiero 28. czerwca, więc mogę nie zdążyć przekazać. Odezwij się do kolegi Runo-88, który kilka wpisów wyżej ogłaszał, że leci 14.06.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 05 Cze 2014 20:32 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Benias napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
Benias napisał(a):
Potwierdzam, bilety do kupienia w kiosku na lotnisku, ale tylko jednorazowe


Na lotnisku GSE tam gdzie ląduje Wizzair ?

Tak


Wiadomość z dzisiaj: w Airport shop nie sprzedają biletów komunikacji miejskiej Vasttrafik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 08 Cze 2014 10:19 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 1
Loty: 11
Kilometry: 9 596
Wczoraj (7.06.2014) byłem na jednodniówce. Flygbussarna zaktualizowało rozkład - w sobotę pierwszy autobus odjeżdża o 8:30. Problem z porannym dojazdem do centrum w soboty został rozwiązany.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Rozkład na lotnisku Göteborg City Airport (7.06.2014)
DSC03352.JPG
DSC03352.JPG [ 113.9 KiB | Obejrzany 1925 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Witam. Lecę do GDN lotem o 21:45, czy ktoś może już leciał wieczorem, i pamięta czy były kolejki do security? Czy na tym lotnisku wystarczy 55min aby przejść od przystanku autobusowego, przez security pod gate?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Cze 2014 13:58 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Pietja napisał(a):
Wczoraj (7.06.2014) byłem na jednodniówce. Flygbussarna zaktualizowało rozkład - w sobotę pierwszy autobus odjeżdża o 8:30. Problem z porannym dojazdem do centrum w soboty został rozwiązany.

Pisali mi o tym miesiąc temu w mailu. Ale teraz mogą się w nos ugryźć. Kolega Tomo14 przywiózł mi dobówkę, kilka innych osób robi podobnie i możemy sobie z lotniska dojechać zdarma.

joael napisał(a):
Witam. Lecę do GDN lotem o 21:45, czy ktoś może już leciał wieczorem, i pamięta czy były kolejki do security? Czy na tym lotnisku wystarczy 55min aby przejść od przystanku autobusowego, przez security pod gate?

Ja leciałem tym w lutym. Wszystko odbyło się błyskawicznie, a z autobusu idzie się 5 minut (rozumiem, że mowa o autobusie 36, bo Flygbussarna staje pod samymi drzwiami).


Ostatnio edytowany przez obibok, 10 Cze 2014 13:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Cze 2014 22:41 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 6
Do Runo-88.Witam ,czy ja też mogę prosić o bilet za 25 sek,napisałam na priv ,ale nie wiem czy doszło,piszę pierwszy raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 10 Cze 2014 13:29 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 11
Cytuj:
Thank you for your comment

Thank you for contacting us at Västtrafik

You can purchase the 3-days ticket on the airport at the kiosk called Pressbyrån. Although you can not use the ticket onboard the airport bus, since Västtrafik does not traffic the airport buses. Instead its a separate company called Airport Coaches and you can follow this link to all of their contact information: http://www.flygbussarna.se/en or buy a ticket onboard their bus or through their ticket machines.

You can use the 3-days ticket once you come in to Gothenburg city, it will be accepted on the ferry boats and on the southern archipelago.

It is very important for us to be aware of what we can improve and develop. Your comments will therefore be saved in our database and used for various kinds of improvement work.

Best regards

Olivia Faily



Maila takiej treści dzisiaj dostałem. Pisałem do nich, bo interesował mnie zakup biletu 3-dniowego już na lotnisku, żeby móc dojechać autobusem miejskim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 10 Cze 2014 13:57 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
mjolnir napisał(a):
Cytuj:
Thank you for your comment

Thank you for contacting us at Västtrafik

You can purchase the 3-days ticket on the airport at the kiosk called Pressbyrån. Although you can not use the ticket onboard the airport bus, since Västtrafik does not traffic the airport buses. Instead its a separate company called Airport Coaches and you can follow this link to all of their contact information: http://www.flygbussarna.se/en or buy a ticket onboard their bus or through their ticket machines.

You can use the 3-days ticket once you come in to Gothenburg city, it will be accepted on the ferry boats and on the southern archipelago.

It is very important for us to be aware of what we can improve and develop. Your comments will therefore be saved in our database and used for various kinds of improvement work.

Best regards

Olivia Faily



Maila takiej treści dzisiaj dostałem. Pisałem do nich, bo interesował mnie zakup biletu 3-dniowego już na lotnisku, żeby móc dojechać autobusem miejskim.


A o właściwe lotnisko pytałeś? Bo na Göteborg City Airport nie ma "kiosk called Pressbyrån"; kiosk taki jest natomiast na Göteborg Landvetter Airport ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 10 Cze 2014 13:58 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
mjolnir napisał(a):

Maila takiej treści dzisiaj dostałem. Pisałem do nich, bo interesował mnie zakup biletu 3-dniowego już na lotnisku, żeby móc dojechać autobusem miejskim.

A na pewno mówimy o tym samym lotnisku? Toż cytowaliśmy tu maile od lotniska i od Västtrafiku, że na GSE nawet nie ma Pressbyråna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 13 Cze 2014 13:19 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 11
Tak, w mailu pisałem o City Airport. Dopuszczam, że mogli oni coś pomieszać. Odpowiedzi na kolejnego maila nie mam jeszcze, ale na poprzednią odpowiedź czekałem też ok. tygodnia :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 14 Cze 2014 20:08 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 6
Witam.Nadal nie mam biletu?Runo-88 się nie odezwał,a dziś zwiedza Goteborg. Może ktoś mi kupić bilet za 25 kor??? jednorazowy . Jadę 05.lipca.Jestem z Białego ,kasę prześlę na konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 14 Cze 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
A może ktoś kto już był w Goteborgu pokusi się o zamieszczenie jakiejś mapki turystycznej? Może ktoś pisał na blogu o tym mieście? Może jest warte zobaczenia coś co niekoniecznie jest opisane w przewodnikach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 14 Cze 2014 23:29 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
joael napisał(a):
A może ktoś kto już był w Goteborgu pokusi się o zamieszczenie jakiejś mapki turystycznej? Może ktoś pisał na blogu o tym mieście? Może jest warte zobaczenia coś co niekoniecznie jest opisane w przewodnikach?


Na oficjalnej stronie informacji turystycznej www.goteborg.com zaproponowane są dwa spacery z mapką i opisem, jeden spacer promowo-tramwajowy po rzece i przedmieściach, drugi spacer pieszy po historycznym centrum:

http://np.netpublicator.com/np/n6923343 ... lk_eng.pdf

http://np.netpublicator.com/np/n7242470 ... ram_EN.pdf

Oba z lekkimi modyfikacjami zrobiłem w ciągu 4 godzin pobytu w centrum (z lotniska i na lotnisko jechałem Flygbussarną).
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 16 Cze 2014 07:38 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
anula59 napisał(a):
Witam.Nadal nie mam biletu?Runo-88 się nie odezwał,a dziś zwiedza Goteborg. Może ktoś mi kupić bilet za 25 kor??? jednorazowy . Jadę 05.lipca.Jestem z Białego ,kasę prześlę na konto.


Strasznie Cię przepraszam, nie widziałem Twojej wiadomości na pw, dopiero dzisiaj kiedy wszedłem w ten temat od dosyć dawna przeczytałem Twój post z prośbą o zakup biletu, sprawdziłem i wiadomość na pw faktycznie jest :(
Strasznie mi głupio, że to przeoczyłem, bo bez problemu bym Ci kupił ten bilet, tak samo jak kupiłem 3 innym osobom z tego forum...
Ale na pewno ktoś będzie tam leciał w kolejne weekendy i bez problemu kupi większą ilość biletów. A jak nie, to pozostaje jazda na gapę - byłem świadkiem jak kierowca wpuścił jedną osobę bez biletu :)

Mała porada dla wybierających się w przyszłości na sobotnią półdniówkę - nie obawiajcie się, że ten autobus odjeżdżający z centrum o 13:15 jest zbyt późno - 13:45 będziecie już na lotnisku i jeszcze zdążycie się wynudzić :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 16 Cze 2014 10:04 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Ja bym kupił,ale będę tam 28., więc obawiam się, że nie zdążę dostarczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Cze 2014 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
joael napisał(a):
A może ktoś kto już był w Goteborgu pokusi się o zamieszczenie jakiejś mapki turystycznej? Może ktoś pisał na blogu o tym mieście? Może jest warte zobaczenia coś co niekoniecznie jest opisane w przewodnikach?


Bardzo ładny jest ogród botaniczny (czy coś w tym stylu) - w samym centrum, przy lewej stronie głównej ulicy idącej w stronę Posejdona.

Fajnie się przejść nabrzeżem tam gdzie zacumowane są statki i okręty Muzeum Marynarki. Zresztą same Muzeum też zapowiada się ciekawie - nie byłem, ale mam zamiar to nadrobić 12 lipca.

W Goteborgu na ryneczku pod bodajże ratuszem stał mobilny punkt informacji, jest też kilka w mieście (można tam skorzystać z bezpłatnego WiFi po podaniu swoich danych) - są mapki, foldery itp.

Miasto dupy nie urywa, ale jest bardzo fajne na spacerek.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Runo-88 lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 16 Cze 2014 10:32 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 9
Witam,
ja z pytaniem- czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa 'geteborskiej karty turysty'? Lecę za tydzień w czwartek na kilka godzin. I myślę czy by się w nią nie zaopatrzyć. Ona obejmuje to Flugbussarn? Można ją gdzieś na lotnisku kupić? Czy ktoś z niej korzystał?

Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Cze 2014 11:02 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
tomeckis napisał(a):
Witam,
ja z pytaniem- czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa 'geteborskiej karty turysty'? Lecę za tydzień w czwartek na kilka godzin. I myślę czy by się w nią nie zaopatrzyć. Ona obejmuje to Flugbussarn? Można ją gdzieś na lotnisku kupić? Czy ktoś z niej korzystał?

Pozdr.


Flygbussarny nie obejmuje; na lotnisku można ją kupić w informacji.

Tu masz wszystko o tej karcie:

http://www.goteborg.com/en/Do/Gothenburg-City-Card/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Cze 2014 11:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
tomeckis napisał(a):
Witam,
ja z pytaniem- czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa 'geteborskiej karty turysty'? Lecę za tydzień w czwartek na kilka godzin. I myślę czy by się w nią nie zaopatrzyć. Ona obejmuje to Flugbussarn? Można ją gdzieś na lotnisku kupić? Czy ktoś z niej korzystał?

Pozdr.


90% z nas leciało do Goteborga na kilka godzin i przez te kilka godzin na pewno nie wykorzystasz tego, co oferuje. Zresztą i cena jest typowo skandynawska - 180 zł... robi się z tego mało "budżetowy" wypad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Cze 2014 11:24 

Rejestracja: 16 Cze 2014
Posty: 9
Grzegorz40 napisał(a):

Flygbussarny nie obejmuje; na lotnisku można ją kupić w informacji.

Tu masz wszystko o tej karcie:

http://www.goteborg.com/en/Do/Gothenburg-City-Card/


dzięki
a czy na karcie mogę jechać z lotniska do miasta "normalnym" autobusem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group