Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 29 Maj 2014 14:17 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
cheesy napisał(a):
Ktoś się orientuje jak to było w zeszłym roku z biletami na Superpuchar? W historii wątku nic n/t Superpucharu nie znalazłem. Jest jakaś realna szansa dostania ich przez internet?

Rok temu bilety były bez problemu dostępne. Na ten mecz chyba nie obowiązują karnety i bez problemu można było dostać bilety nawet po 15~ Euro na trybunę stojącą zajętą co mecz, już przed sprzedażą w 95% przez karnetowiczów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#322 PostWysłany: 29 Maj 2014 14:56 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
"To już potwierdzona informacja. Oficjalny debiut Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium będzie miał miejsce 13 sierpnia o godz. 18, kiedy to Bawarczycy zmierzą się na Signal Iduna Park z Borussią Dortmund, a stawką będzie Superpuchar Niemiec."
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/po ... date/nb97p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 29 Maj 2014 16:53 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
marcino86 napisał(a):
"To już potwierdzona informacja. Oficjalny debiut Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium będzie miał miejsce 13 sierpnia o godz. 18, kiedy to Bawarczycy zmierzą się na Signal Iduna Park z Borussią Dortmund, a stawką będzie Superpuchar Niemiec."
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/po ... date/nb97p


A co jest juz podany sklad Bayernu na mecz ? :)

Glupie media. Rok temu mogl Goetze zadebiutowac i nie bylo go nawet na lawce - niewiadomo czy Guardiola nie postapi tam samo z Lewym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 29 Maj 2014 17:47 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
No bardzo duże prawdopodobieństwo, że Lewy nagle dozna lekkiego urazu mięśniowego albo się przeziębi 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 29 Maj 2014 22:31 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
chris0o napisał(a):
cheesy napisał(a):
Ktoś się orientuje jak to było w zeszłym roku z biletami na Superpuchar? W historii wątku nic n/t Superpucharu nie znalazłem. Jest jakaś realna szansa dostania ich przez internet?

Rok temu bilety były bez problemu dostępne. Na ten mecz chyba nie obowiązują karnety i bez problemu można było dostać bilety nawet po 15~ Euro na trybunę stojącą zajętą co mecz, już przed sprzedażą w 95% przez karnetowiczów.


A kto w ogóle sprzedaje bilety? Kto jest organizatorem? BVB czy DFB?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 30 Maj 2014 09:26 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Bilety można było kupić przez sklep eventim na stronie BVB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 08 Cze 2014 02:15 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 94
czy jest info o bilety na SP Niemiec?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 21 Cze 2014 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Na stronie BVB pojawił się news, że otwarta sprzedaż ruszy 3 lipca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 03 Lip 2014 10:26 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 03 Lip 2014 17:57 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
mirasm napisał(a):
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!


tylko nie bardzo mogę kupić. Po wprowadzeniu wszystkich danych pojawia się info, że moje dane nie są akceptowane. Może chodzi o wysyłkę biletu? Podałem adres Polski. ale przecież podobno zawsze szło się do kasy z wydrukowaną fakturą i odbierało bilet.... Ktoś kupił bilet na ten Superpuchar?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 03 Lip 2014 18:03 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
jest możliwość wyboru przy płatności i przesłania biletu na emaila do wydruku. Przed chwilą zakupiłem kolejne bilety znajomej!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 03 Lip 2014 18:28 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
mirasm napisał(a):
jest możliwość wyboru przy płatności i przesłania biletu na emaila do wydruku. Przed chwilą zakupiłem kolejne bilety znajomej!!!


Biletów nie wysyłają na maila, a jedynie faktury. Z faktura idziesz do kasy na trybunie północnej po odbiór. Więc to co piszesz jest niemożliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 03 Lip 2014 18:32 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
jest możliwość wyboru przy płatności i przesłania biletu na emaila do wydruku. Przed chwilą zakupiłem kolejne bilety znajomej!!!


Biletów nie wysyłają na maila, a jedynie faktury. Z faktura idziesz do kasy na trybunie północnej po odbiór. Więc to co piszesz jest niemożliwe.


To w takim razie niemożliwe rzeczy stają się możliwe. Rano do siebie tak brałem 4 bilety a przed chwilą do znajomej dwa. Po 10 minutach na koncie są dostępne bilety w pdf, dodatkowo przychodzą z regulaminem i fakturą na emaila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 03 Lip 2014 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
mirasm napisał(a):
To w takim razie niemożliwe rzeczy stają się możliwe. Rano do siebie tak brałem 4 bilety a przed chwilą do znajomej dwa. Po 10 minutach na koncie są dostępne bilety w pdf, dodatkowo przychodzą z regulaminem i fakturą na emaila.


Potwierdzam. O 8:40 cztery bilety + regulamin + fakturę miałem na mailu. Płaciłem kartą kredytową. Sam byłem w szoku, że tak sprawnie poszło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 03 Lip 2014 19:13 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!


tylko nie bardzo mogę kupić. Po wprowadzeniu wszystkich danych pojawia się info, że moje dane nie są akceptowane. Może chodzi o wysyłkę biletu? Podałem adres Polski. ale przecież podobno zawsze szło się do kasy z wydrukowaną fakturą i odbierało bilet.... Ktoś kupił bilet na ten Superpuchar?


Spróbuj inną kartą zapłacić. Debetowej z konta Euro mi niestety nie przyjęło, za to kredytową Wizz bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 03 Lip 2014 20:18 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Poszło tak sprawnie bo to wśród większości kibiców raczej mecz-sparing. Kibice Borussii z Südtribüne posiadający karnety nie będą na tym meczu co mówi samo za siebie. Zatem była możliwość dostać na tę trybune bilety stojące a ich koszt to rewelacyjne 15euro ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 03 Lip 2014 20:25 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
mirasm napisał(a):
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!


tylko nie bardzo mogę kupić. Po wprowadzeniu wszystkich danych pojawia się info, że moje dane nie są akceptowane. Może chodzi o wysyłkę biletu? Podałem adres Polski. ale przecież podobno zawsze szło się do kasy z wydrukowaną fakturą i odbierało bilet.... Ktoś kupił bilet na ten Superpuchar?


Spróbuj inną kartą zapłacić. Debetowej z konta Euro mi niestety nie przyjęło, za to kredytową Wizz bez problemu


Może to wina karty - prepaid BZ WBK, ale może... Dziwna sprawa. Chciałem kupić bilet na Sudtribune za 15 EUR. Bylo dostepne ok. 200 szt. Probuje kupic - nie udaje sie. Po odswiezeniu strony widze, ze na Sudtribune jest 0 dostepnych biletow, za to na pozostałe sektory stadionu (juz droższe) bardzo dużo. Może coś zmieniali w systemie i dlatego nie przeszlo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 03 Lip 2014 20:44 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!


tylko nie bardzo mogę kupić. Po wprowadzeniu wszystkich danych pojawia się info, że moje dane nie są akceptowane. Może chodzi o wysyłkę biletu? Podałem adres Polski. ale przecież podobno zawsze szło się do kasy z wydrukowaną fakturą i odbierało bilet.... Ktoś kupił bilet na ten Superpuchar?


Spróbuj inną kartą zapłacić. Debetowej z konta Euro mi niestety nie przyjęło, za to kredytową Wizz bez problemu


Może to wina karty - prepaid BZ WBK, ale może... Dziwna sprawa. Chciałem kupić bilet na Sudtribune za 15 EUR. Bylo dostepne ok. 200 szt. Probuje kupic - nie udaje sie. Po odswiezeniu strony widze, ze na Sudtribune jest 0 dostepnych biletow, za to na pozostałe sektory stadionu (juz droższe) bardzo dużo. Może coś zmieniali w systemie i dlatego nie przeszlo?


Są jeszcze bilety dostępne!!! około 40 szt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 03 Lip 2014 21:02 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
mirasm napisał(a):
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cheesy napisał(a):
mirasm napisał(a):
cały czas są dostępne bilety na Superpuchar BVB - Bayern!!!


tylko nie bardzo mogę kupić. Po wprowadzeniu wszystkich danych pojawia się info, że moje dane nie są akceptowane. Może chodzi o wysyłkę biletu? Podałem adres Polski. ale przecież podobno zawsze szło się do kasy z wydrukowaną fakturą i odbierało bilet.... Ktoś kupił bilet na ten Superpuchar?


Spróbuj inną kartą zapłacić. Debetowej z konta Euro mi niestety nie przyjęło, za to kredytową Wizz bez problemu


Może to wina karty - prepaid BZ WBK, ale może... Dziwna sprawa. Chciałem kupić bilet na Sudtribune za 15 EUR. Bylo dostepne ok. 200 szt. Probuje kupic - nie udaje sie. Po odswiezeniu strony widze, ze na Sudtribune jest 0 dostepnych biletow, za to na pozostałe sektory stadionu (juz droższe) bardzo dużo. Może coś zmieniali w systemie i dlatego nie przeszlo?


Są jeszcze bilety dostępne!!! około 40 szt


Faktycznie są. Dodali osobny link na dole. Dzięki za info! Niestety dalej mi nie przechodzi...
Kod:
Ihre Daten wurden nicht akzeptiert. Probieren Sie es bitte nochmals.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 03 Lip 2014 21:12 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
u mnie bez problemu 2 razy przeszło ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group