Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Paź 2014 15:27 

Rejestracja: 17 Paź 2014
Posty: 1
Witam wszystkich, mam nadzieję, że nie powielam tematu. Chciałabym wiedzieć czy ktoś mółgby mi polecić długoterminowe ubezpieczenie podróżne? Jest tyle różnych firm, że nie wiem od czego zaczać, czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Aha, ubezpieczenie ma obejmować cały świat.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Czarnogórze: 5 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1171 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w Czarnogórze: 5 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1171 PLN. Wylot z Krakowa
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 2111 PLN. Wyloty z 5 miast Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 2111 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 17 Paź 2014 15:48 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 68
Polecam ubezpieczenia do kart kredytowych miles & more np Citibank LOT lub Diners Lot.
W Citibank byl, nie wiem czy jest nadal fajny pakiet bezpieczenstwa, ktory juz mi troche odszkodowan dal
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Paź 2014 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 788
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
ksiazemati napisał(a):
W Citibank byl, nie wiem czy jest nadal fajny pakiet bezpieczenstwa, ktory juz mi troche odszkodowan dal


Rozwiniesz temat, proszę? Chodzi o to, co konkretnie posiadałeś i jakie to ma warunki (oczywiście - linki). Tych ubezpieczeń jest od groma i ciut ciut. Ja z racji rozmaitych podróży często nie kupuję ubezpieczenia na 2-3 dni, ale fajnie byłoby je mieć, gdyby istniał jakiś sensownie opłacalny pakiet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2014 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Z tańszych opcji całorocznych
    Euro26 - dla osób poniżej 30 roku życia
    ISIC - dla studetów
    Planeta młodych

Korzystałem w przeszłości i obecnie z każdego z nich, ale nigdy nie miałem potrzeby sprawdzania ich działania w praktyce. Tanie ubezpieczenie = sporo wyjątków i sytuacji w którch mogą być problemy w dochodzeniu swoich praw itp.
Plus - sa na cały świat (za USA trzeba dopłacić) i ważne na rok.

Dla porównania ubezpieczenie np. Warta lub inne sensowne przedsiębiorstwo na rok na cały świat to co najmniej dobre kilkaset złotych lub powyżej 1000 zł.
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Paź 2014 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 577
Loty: 200
Kilometry: 547 869
niebieski
Z Euro26 korzystałem w Malezji w dwojaki sposób:
1) zadzwoniłem na infolinię i umówili mnie na bezpłatną wizytę u lekarza
2) poszedłem do lekarza, zapłaciłem i w Polsce dostałem zwrot pieniędzy

Także wrażenia pozytywne. Innych przypadków na szczęście nie miałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bonieq2 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 21 Paź 2014 13:38 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
Witam,
Przepraszam, że nie odpowiem konkretnie ale kiedyś w sieci natknąłem się na długoterminowe ubezpieczenią z bardzo szerokim pakietem ochrony. To były ubezpieczenia oferowane przez jedną wyspeclalizowaną europejską firmę. Poszukałbym na forum Travelbit - chyba tak kiedyś to znalazłem. Cena z tego co pamkętam około 200funtów na rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2014 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4495
srebrny
Proszę o jednoznaczną odpowiedź - czy karta Diners Club zapewnia również ubezpieczenie od nagłego zachorowania dla właściciela i podróżującej rodziny, czy tylko wypadkowe?
Jakoś niespójny ten regulamin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:09 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 77
Loty: 108
Kilometry: 262 558
Przejrzałem fora, poszukałem głębiej i pozwolę sobie uzupełnić wpis bonieq2 dotyczący możliwych opcji ubezpieczeń całorocznych:

1) TU Europa - Travel World Długoterminowe
TU Europa obsługuje również Planetę Młodych.

2) April
Obsługiwane również przez TU Europa . Coś jak Planeta Młodych.

3) Travelguard (AIG)
Przy wyliczaniu składki po wpisaniu kodu UL33MK cena zostaje obniżona o około 10%

4) ERV

5) PZU Wojażer (we współpracy z Polskim Związkiem Alpinizmu)
dla osób nie będących członkami PZA cena nieznacznie wyższa. Dużym plusem jest rozszerzenie ubezpieczenia o bagaż oraz 'pakiet assistance rozszerzony' i 'pakiet sport'
Możliwość zakupu online. Minusem może być "Udział własny w zakresie leczenia ambulatoryjnego i zakupu leków- 70,00 €"

6)Zestawienie angielskich TU obsługujących mieszkańców EU
Sumy ubezpieczeń jak i składki bardzo zróżnicowane cenowo.Sporo towarzystw ma udział własny w wysokości 25£-50£ .

7)Planeta Młodych
Od jakiegoś czasu obowiązuje dla wszystkich do 39 roku życia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Paź 2016 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2015
Posty: 311
Loty: 24
Kilometry: 30 926
niebieski
W citibank do karty kredytowej był pakiet bezpieczeństwa. KOSZT 6.50/miesiąc - przystepowalem do niego dawno temu.
Oprócz ubezpieczenia podróżnego są tez odszkodowania za opóźnienia lotu czy utratę bagażu.
Nie wiem jednak czy nadal można do tego ubezpieczenia przystapic TOIP na stronie citi mówi coś o 2015 roku.
Najlepiej spytać na infolinii
_________________
True Females
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Paź 2016 02:18 

Rejestracja: 30 Paź 2016
Posty: 4
ablonski napisał(a):
przejrzałem wiele stron i większość całorocznych ubezpieczeń podróżnych ma ograniczenie ze maksymalny czas jednego wyjazdu to 30-40 dni. Wydaje się że jedynie link4 nie ma takiego ograniczenia i ich oferta zaczyna sie od 400zł
z ubezpieczeń na długi okres znalazłem też wartę i TU EUROPA (120 dni również zaczyna sie od 400zł.
czy ktos ma doświadczenie z link4/Warta/TU EUROPA w zakresie ubezpieczeń podróżnych?
dziękuję
Arek

Jak potrzebujesz takowe to mogę pomóc ,maksymalny jednorazowy pobyt za granicą to 90 dni , koszt różny w zależności od wariantu ale jak dobrze pamiętam to zaczyna się od 120 złotych .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group