Forum strony Fly4free.pl
https://www.fly4free.pl/forum/

Sri Lanka październik-listopad
sri-lanka-pazdziernik-listopad,249,57188
Strona 1 z 1

Autor:  dorcia987 [ 07 Paź 2014 09:33 ]
Temat postu:  Sri Lanka październik-listopad

Hej


Poszukujemy kompanów do podróży na Sri Lankę, najlepiej byłoby gdyby znalazł się jakiś facet bo już jednego mamy i pewnie bedzie potrzebował pomocy bo sam z dwiema babami to on raczej zwariuje... :-)

Jesteśmy z Wrocławia, wszyscy po 30stce ale wiek dla nas nie ma większego znaczenia dopóki jesteście towarzyscy, macie poczucie humoru i duży dystans do swojej osoby.

Opcja to także wyjazd na przełomie listopada/grudnia oraz ewentualnie miejsce do zmiany to Mauritius :-)

Pozdrawiamy serdecznie

Autor:  dorcia987 [ 07 Paź 2014 11:20 ]
Temat postu:  Re: Sri Lanka październik-listopad

Hej,

Jestem nowym użytkownikiem więc nie umiem odpowiadać na prywatne maile a jak chcę już to zrobić to nie mam takiej opcji :-) a jak chce napisać nowego maila to mi dają info że nie moge... no ale

odpowiadając na pytanie Artura :-) to chcemy na ok 14 dni nic jeszcze nie mamy, zamierzamy spotkać się w tym tygodniu i ustalić wszystko, aczkolwiek ja sprawdzałam już loty i ceny.


Pozdrawiam.

Autor:  pietro54 [ 07 Paź 2014 13:42 ]
Temat postu:  Re: Sri Lanka październik-listopad

Cześć,

Również jestem chętny na srilankę :)
Może łatwiej będzie na jakimś Fb się zgadać?

Autor:  dorcia987 [ 07 Paź 2014 14:15 ]
Temat postu:  Re: Sri Lanka październik-listopad

hej w związku z tym, iż nie mogę odpowiadać na maile i wiem dlaczego zapraszam zainteresowanych na maila ;-)

m_dorota81@yahoo.com

Autor:  dorcia987 [ 07 Paź 2014 18:49 ]
Temat postu:  Re: Sri Lanka październik-listopad

Hej ponownie :-)

Dla zainteresowanych :-) spotkanie odnosnie wakacji jest w czwartek, spotykamy sie na placu solnym pod pregierzem (zaraz obok kwiatow) wiec jak sie zdedydujecie to do zobaczenia :-)

Pozdrawiam :-)

Autor:  dorcia987 [ 10 Paź 2014 09:57 ]
Temat postu:  Re: Sri Lanka październik-listopad

pietro54 - wysłałam Ci info ale nie wiem czy widziałeś.

Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/