Fly4free.pl

Zwiedzanie stolicy Portugalii: 5 dni w Lizbonie za 481 PLN! Loty z Warszawy i noclegi w centrum

481 PLN
tramwaj w Lizbonie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rrrainbow/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zapraszam was na wycieczkę do jednej z najpiękniejszych europejskich stolic. Tanie loty, nocleg w dobrej lokalizacji oraz niezliczona liczba atrakcji – zapowiada się bardzo udana końcówka roku!

Do stolicy Portugalii polecicie z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 27 października – 1 listopada, obejmującym weekend. Bilety kosztować was będą jedynie 152 PLN – w takiej cenie podróżować będą członkowie Wizz Discount Club, chętni na wycieczkę bez WDC zapłacą nieco więcej. W obie strony polecicie samolotem linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

Do oferty przelotów dołączam także propozycję zakwaterowania w centrum Lizbony. Zatrzymacie się w pensjonacie 1898 Home & Suites, z którego będziecie mieli łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta.

Termin podróży: 27 października – 1 listopada
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony i 5 noclegów zapłacicie tylko 481 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż152 PLN/osoba

Warszawa-Lizbona-Warszawa »

Hotel658 PLN/2 osoby/5 nocy

W Lizbonie rekomenduję wam zakwaterowanie w pensjonacie 1898 Home & Suites. Wszystkie pokoje dysponują łazienką, a niektóre również balkonem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Lizbonie?

Przejażdżka słynnym żółtym tramwajem to obowiązkowy punkt wycieczki do stolicy Portugalii. Najbardziej oblegana przez turystów, a zarazem najbardziej popularna jest linia E28, która prowadzi przez dzielnice Graca, Alfama, Baixa i Estrela. Na jej trasie znajdziecie m.in. takie atrakcje jak: Praça do Comércio, Katedra Sé oraz punkt widokowy Miradouro de Santa Luzia. Chcecie przywieźć unikatową pamiątkę z wycieczki? Udajcie się do O Mundo Fantastico da Sardinha, gdzie będziecie mogli zakupić puszkę tego smakołyku z rokiem swoich urodzin.

Co jeszcze? Zakosztujcie jej słodkiej strony, czyli słynnych babeczek Pasteis de Belem. Najlepsze serwowane są w Antiga Confeitaria – czynna jest każdego dnia od 08:00 do 23:00, a znajduje się tuż obok klasztoru Hieronimitów.

Lizbona tramwaj
Foto: RossHelen / Shutterstock
Foto: Eduardo Barroso / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Nie bójcie się małego bagażu. Z tym poradnikiem oraz wskazówkami nauczycie się optymalnego wykorzystania przestrzeni w walizce lub plecaku.

  • Po Lizbonie najwygodniej będzie się wam poruszać metrem. Składa się ono z 4 linii, a rozkłady i mapkę znajdziecie tutaj.

  • Nasi użytkownicy także podpowiadają, co warto zobaczyć w stolicy Portugalii, a co warto pominąć. Sprawdźcie ten wątek na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »