Fly4free.pl

Zwiedzanie i zabawa! Wiosna we Włoszech za 383 PLN. Loty z Warszawy i auto. Bilety do Gardalandu + 231 PLN

383 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrea Berg / Shutterstock
Idealna oferta dla osób, które chcą połączyć zwiedzanie z zabawą i odrobiną adrenaliny! Wybierz się do Werony, odwiedź jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie – Gardaland oraz odkryj okoliczne atrakcje nad jeziorem Garda i w Trydencie.

Do Włoch udasz się w terminie 25 marca – 1 kwietnia. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Warszawie, na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bez dodatkowych kosztów polecisz z bagażem podręcznym. Zaraz po wylądowaniu w Weronie wypożycz samochód, który ułatwi ci zwiedzanie okolicy.

W niedzielę rekomenduję ci wizytę w parku rozrywki Gardaland. Bilety kupisz za 49 EUR (ok. 231 PLN). Następnie udaj się na wycieczkę objazdową po okolicznych atrakcjach – szczegóły poniżej.

Werona – Gardaland – Sirmione – Salo – Riva del Garda – Trydent – Werona

Termin podróżymarzec/kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
SamochódFiat 500 (lub auto zbliżonej klasy)

Za loty w dwie strony oraz wynajem auta zapłacisz tylko 383 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 446 PLN/2 osoby

Warszawa – Werona – Warszawa >>

Hotel od 293 PLN/noc/2 osoby

W Weronie polecam ci pobyt w 4* hotelu Leon D’oro. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Sirmione rekomenduję zakwaterowanie w 3* hotelu Pace, który mieści się tuż nad brzegiem jeziora Garda. Na dobry początek dnia otrzymasz śniadanie wliczone w cenę noclegów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W miejscowości Rivo del Garda wybrałem dla ciebie pobyt w 3* hotelu Ambassador Suie. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Trydencie proponuję ci zatrzymać się w 4* hotelu America. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 319 PLN/2 osoby

Na lotnisku w Weronie wynajmij samochód, dzięki któremu z łatwością dostaniesz się do Gardalandu oraz odwiedzisz okoliczne atrakcje.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »