Fly4free.pl

Zostań buddyjskim mnichem, ninją lub strażnikiem Czyngis-chana. Wyjątkowe atrakcje dla spragnionych przygód

Czy podróżujecie tak często, że kolejne odwiedzane miejsca przestają robić na Was wrażenie? Biura podróży dwoją się i troją, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na niebanalne oferty dla osób poszukujących wyjątkowych doznań.

Wycieczki zorganizowane nie należą do tanich – zwłaszcza te o nieszablonowym programie, który często bywa „szyty na miarę” zgodnie z preferencjami klienta. Choć ceny tego typu ofert bywają niekiedy horrendalne, chętnych na emocjonujące wyprawy nie brakuje. Znudzeni codziennością wielbiciele przygód są w stanie zapłacić każdą sumę pieniędzy za kolejną porcję wspomnień.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A to ci dopiero, żeby płacić tyle siana w buddyjskim klasztorze. Ja tam słyszałam o kwoty z rzędu "co łaska".
monkola, 4 stycznia 2015, 22:40 | odpowiedz
W Kenii można za grosze na plaży kupić wycieczkę na safarii + wioska Masajów. nie tylko można, ale nawet trzeba z nimi tańczyć :D
adddam666, 4 stycznia 2015, 22:50 | odpowiedz
w to 30 min na zip riderze to wliczony jest 27 minutowy spacer. sam przejazd trwa 2,20 min. tu film http://ziprider.com/rides/coppercanyon/
max, 4 stycznia 2015, 23:48 | odpowiedz
mnie wioska masajska kosztowała 1000 KES
daro, 5 stycznia 2015, 0:06 | odpowiedz
czy wy słyszeliście kiedykolwiek pojecie post-turystyka? warto sprawdzić. - namawianie ludzi do takiej cepelii powinno być karalne :-)
Andrzej, 5 stycznia 2015, 1:47 | odpowiedz
Ludzie, trochę luzu! Naprawdę pomysleliscie ze ktoś tu chce Wam sprzedać wycieczkę za 26 tys PLN? Przecież to tylko ciekawostki do poczytania... Swoją drogą biura podróży nastawione na Brytoli mają niezłą przebitkę ;)
Mikołaj, 5 stycznia 2015, 11:50 | odpowiedz
daromnie wioska masajska kosztowała 1000 KES
daro, rozumiem, że to również było to 7-dniowe safari prowadzone przez Masajów, z przelotem, noclegami i wyżywieniem w cenie... pogratulować!!!
chomik, 5 stycznia 2015, 12:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »