Fly4free.pl

Zobacz, gdzie kręcono „Avatara”. Loty z dużym bagażem do Changsha z Warszawy od 2006 PLN (również na majówkę)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2006 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: aphotostory / Shutterstock
Oto kierunek, który nieczęsto trafia na nasze łamy! Wybierz się w podróż do Chin, by odwiedzić wspaniały Park Narodowy Zhangjiajie. Dostępnych jest wiele dat wyjazdów, spośród których z łatwością wybierzesz najdogodniejszy.

Do Azji udasz się np. w gorącym terminie obejmującym tegoroczny wiosenny długi weekend: 26 kwietnia – 6(7) maja. Do Changsha polecisz na pokładzie samolotów PLL LOT oraz Hainan Airlines. Po drodze przesiądziesz się w Londynie. Uwaga: przy powrocie czeka cię dłuższa, nocna przesiadka. W tym przypadku uważam jednak, że rzadki kierunek oraz atrakcyjna cena rekompensują tę niedogodność. Dodatkowo możesz wybrać takie godziny lotów, które pozwolą na szybkie zwiedzenie brytyjskiej stolicy w trakcie dnia (szczegóły poniżej).

Sama podróż może być nie lada gratką dla fanów awiacji. Główny odcinek do Chin pokonasz na pokładzie samolotu linii lotniczej Hainan Airlines. Przewoźnik cieszy się 5*, najwyższą oceną wg. rankingu Skytrax. Dodatkowo aktualnie nie oferuje bezpośrednich lotów z Polski.

Termin podróży: luty – czerwiec
Linia lotnicza: Hainan Airlines/PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Podróż od 2006 PLN

Warszawa – Changsha – Warszawa >>

Przykładowe terminy: 23 lutego – 4 marca, 8 – 18 marca, 5 – 15 kwietnia, 25 kwietnia – 6 maja, 7 – 17 czerwca,

Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik jersey. Dziękujemy.

Hotel od 133 PLN/pokój

Po wylądowaniu w Changsha zarezerwuj pobyt w 5* hotelu Ramada Plaza by Wyndham Changsha South. Będzie to dobre miejsce na regenerację po podróży i aklimatyzację w Azji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W okolicach Parku Narodowego Zhangjiajie wybierz noclegi w 4* hotelu Jiezhi. Będzie to dobra baza wypadowa w trakcie wycieczki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W drodze powrotnej przyjdzie ci spędzić jedną noc w pobliżu lotniska Heathrow. Ceny zakwaterowania nie są jednak tak straszne, jak w Londynie i z łatwością znajdziesz propozycję, która nie zrujnuje twojego budżetu – np. 4* hotel Mercure London Heathrow.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Chiny
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1719 PLN
  • Liczba ofert308
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutajuan (CNY)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Chinach
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »