Podróż 3w1: ZEA, Liban i Cypr z Katowic za 770 PLN
Szukacie inspiracji do kolejnej wyprawy? Świetna okazja, aby na początku wiosny odwiedzić położone na Bliskim Wschodzie nowoczesne Emiraty, a także kosmopolityczny, ciągle nieodkryty Liban. Zatrzymacie się również w zachodniej części Cypru.
Koszt biletów lotniczych, obejmujących całą wycieczkę wyniesie was 770 PLN za osobę. To prawdziwa okazja, biorąc pod uwagę liczbę miejsc, które zobaczycie! Polecicie w terminie 20 – 29 marca. W najtańszej cenie bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club. Pamiętajcie, że w podróż lecicie tylko z bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.
Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: Wizz Air, MEA oraz Ryanair
Bagaż: podręczny
Terminy lotów:
Katowice – Dubaj (Al-Maktum) 20.03
Dubaj – Bejrut 24.03
Bejrut – Pafos 27.03
Pafos – Katowice 29.03
Podróż770 PLN
Katowice – Dubaj (Al-Maktum) »
Do Bejrutu w tej samej cenie możecie polecieć dzień wcześniej 23 marca.
Hotel
W Dubaju wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Mercure Gold. Będziecie mogli korzystać z bezpłatnego transferu na plażę oraz centrum handlowego Dubai Mall.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluW Bejrucie rozważcie zakwaterowanie w 4* hotelu The Mayflower. Będziecie mieli do dyspozycji przestronne pokoje z balkonem.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu3 kraje podczas jednej podróży?
Dubaj zaliczany jest do jednej z z najnowocześniejszych metropolii na świecie. Słynie on z centrów handlowych, czy ogromnych drapaczy chmur na czele z największym tego typu Burdż Khalifa. Warto przespacerować się także po nowoczesnej Marinie, obejrzeć spektakularny pokaz fontann, czy też odwiedzić Bastakię, starą część miasta. W Dubaju będziecie mogli liczyć także na doskonałe warunki do wypoczynku na jednej z szerokich plaż. Pod koniec lutego temperatury oscylują w granicach 28 stopni Celsjusza.
Stolica Libanu to miasto pełne kontrastów. To najbardziej multikulturowe miasto na Bliskim Wschodzie, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością. Spotkacie tam zarówno eleganckie kamienice jak i zabytkowe arabskie budowle. Bejrut słynie także z wyśmienitej kuchni bazującej na owocach morza oraz bogatego życia nocnego. Wyśmienitego hummusa skosztujecie w restauracji Babel Bay.
W zachodniej części Cypru warto odwiedzić półwysep Akamas – to błękitna laguna z najpopularniejszą plażą na wyspie. Nie przegapcie również plaży Nissi lub zatoki Fig Tree. Warto się wybrać także w pobliskie góry czy też odwiedzić liczne stanowiska archeologiczne.



Każdy odcinek lotu rezerwujecie osobno.
We wszystkich krajach będziecie mogli liczyć na przyjemne temperatury w granicach 18 – 30 stopni Celsjusza.
Pamiętajcie o zmianie czasu w poszczególnych państwach.
Płacąc warto używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.
Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?