Fly4free.pl

Zbiór wakacyjnych noclegów w Ojcowskim Parku Narodowym od 138 PLN/pokój

Foto: slavcic / Shutterstock
od
138 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 31.07.2022
Maczuga Herkulesa, Pustynia Błędowska, Brama Krakowska i wiele innych! To jedne z wielu atrakcji, jakie znajdują się w okolicy Ojcowa. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów i odkryjcie magiczny region na południu Polski.

Przygotowałam dla was zbiór świetnie ocenianych hoteli i obiektów noclegowych w okolicach Ojcowskiego Parku Narodowego. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi. Wszystkie wybrane przeze mnie noclegi są dostępne w okresie wakacyjnych weekendów. Dokąd wybierzecie się tym razem? Ceny rozpoczynają się już od 138 PLN/noc.

Hotel od 138 PLN/noc/2 osoby

Najtańszą opcją w zestawieniu jest Willa Różana, która znajduje się w miejscowości Jerzmanowice. Obiekt może pochwalić się świetnymi ocenami dotychczasowych gości oraz atrakcyjną lokalizacją.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nieco droższe jest zakwaterowanie w apartamencie Pokoje Gościnne u Grażki, który mieści się w Jerzmanowicach. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Ojcowskiego Parku Narodowego. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* hotel Łokietek to świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w miejscowości Żelków. Wnętrze ośrodka jest nowocześnie urządzone — do waszej dyspozycji zostanie oddana restauracja oraz pokoje z balkonami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dworek Magnat to 3* obiekt, który charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem. Wszystkie pokoje w obiekcie urządzone są w ciepłych kolorach. W każdym pokoju mieści się nowoczesna łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeśli potrzebujecie nieco luksusu, zatrzymajcie się w 4* hotelu Witek & Conference Centre. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. Skorzystacie również z siłowni i restauracji.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Margerita to 3* hotel zlokalizowany w miejscowości Modlnica. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Dwór w Tomaszowicach to najdroższy obiekt, który usytuowany jest w miejscowości Modlnica. Hotel jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu oprócz komfortowo wyposażonego pokoju, znajdziecie również przytulny ogródek i restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • W pobliżu każdego obiektu do waszej dyspozycji będzie parking.
  • Sprawdźcie największe atrakcje Jury.
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »