Fly4free.pl

Zbiór noclegów w zamkach w Polsce na wakacje, lato i jesień od 238 PLN/pokój (z wliczonymi śniadaniami)

238 PLN
Foto: DMZ001 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na kolejny ciekawy wyjazd w kraju? Jak myślicie, dokąd najlepiej zabrać swoją księżniczkę lub księcia? Oczywiście do zamku, gdzie będziecie mogli poczuć niesamowity klimat minionych stuleci oraz skorzystać z nowoczesnych udogodnień.

Wszystkie poniższe propozycje to bardzo dobrze oceniane hotele znajdujące się w zabytkowych zamkach rozsianych po Polsce. Dostępnych jest dużo terminów – na wakacje, latem oraz jesienią, dodatkowo każda opcja zawiera opcję wliczonych śniadań.

Hotel od 238 PLN

3* hotel Zamek w Krasiczynie znajduje się na terenie malowniczego, renesansowo-manierystycznego kompleksu, którego historia sięga XVI wieku. Otoczony wodą i zielonym parkiem, idealnie będzie nadawał się na spokojny wypoczynek z dala od zgiełku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może pobyt w dawnej rezydencji Zygmunta Augusta, czyli Zamku w Tykocinie? To prawdziwe miejsce z duszą: jego historia zaczęła się ponad 500 lat temu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na początek propozycja zakwaterowania na Dolnym Śląsku. Pobyt w Zamku Czocha będzie prawdziwą podróżą w czasie. Ta XIII-wieczna warownia położona jest na szczycie wzgórza, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Leśniańskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się na północ, do woj. warmińsko-mazurskiego, gdzie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Zamek Reszel. Wszystkie pokoje w hotelu zostały urządzone w klasycznym, eleganckim stylu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli macie ochotę na wypoczynek w iście królewskim klimacie, zdecydujcie się na 4* hotel Zamek na Skale. Tamtejsze komnaty pamiętają wciąż władców wypoczywających tam przed wiekami, a wypoczynek umili wam czas w zielonym ogrodzie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybierzcie się w okolice Zielonych Płuc Śląska. 3* hotel Zamek Lubliniec to prawdziwa perła Śląska Białego: niegdyś warowna twierdza, o której wzmiankują już XIV-wieczne kroniki, dziś stanowi przepiękny teren rekreacyjny, położony w otoczeniu malowniczego parku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Moszna Zamek to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów w Polsce. Wyposażony w 99 wież oraz aż 365 pomieszczeń, spośród których większość udostępniona została do zwiedzania, malownicze otoczenie kompleksu pałacowego, wspaniały ogród oraz staw – nic dziwnego, że robi on ogromne wrażenie na odwiedzających!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce parkingowe.
  • Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek.
  • Przyjazd z pupilem? Niektóre obiekty akceptują zwierzęta domowe, warto jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie.
  • W czasie podróży możecie wykorzystać bon turystyczny.
  • Więcej propozycji tanich noclegów znajdziecie klikając w ten link.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »